VDS Hakkında Bilgili Olan İçeri

Forum_Uzmanı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Bana Bir Kişi VDS İsim, Şifre, İp Ve Benzeri Bilgileri Verdi
Bunları Nereye Gireceğimi Bilmiyorum.

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
başlat menüsünden uzakmasaüstü diye arat ve tıkla.
ip gir sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecek onlarıda gir kullan :)

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uzak bilgisayar masaüstü bağlantısına gir başlat menüsündeki araya yaz çıkar IP adresini yaz ilk ondan sonra çıkan sayfaya Isim sonrada şifreni yaz gir!

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
başlat menüsünden uzakmasaüstü diye arat ve tıkla.
ip gir sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecek onlarıda gir kullan :)
Hocam sizin 3 tllik paketinizdeki slot sınırı değişebilirmi yani serveri alınca slotunu sınırsız kullanabilirmiyim böyle bi hakk varmı yoksa sizin belirlediginiz slota göremi kullanıcaz?

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Hocam sizin 3 tllik paketinizdeki slot sınırı değişebilirmi yani serveri alınca slotunu sınırsız kullanabilirmiyim böyle bi hakk varmı yoksa sizin belirlediginiz slota göremi kullanıcaz?
Slot sabittir, zaten ram e göre slot ayarı yapıldı

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Saçma. şahsen ben almam almakta istemem. sınır getirerek nitradonun dolandırcılık sistemine eşdeğer olmuşsunuz.
Sınır getirmiyoruz aslında. O özelliğe o kadar slot uygun. Siz şimdi gidip 256 mb ramlik sunucuya 100 kişi sokmayı mı planlıyorsunuz anlamadım.
Eğer limit istenilmiyorsa sanal sunucu daha uygun.

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sınır getirmiyoruz aslında. O özelliğe o kadar slot uygun. Siz şimdi gidip 256 mb ramlik sunucuya 100 kişi sokmayı mı planlıyorsunuz anlamadım.
Eğer limit istenilmiyorsa sanal sunucu daha uygun.
sunucuya para verip alıyoruz slotunu biz belirlemeliyiz mesela 1 gb ramı olan snucuya 60 kişi sokarım, sunucu zorlanınca ram attırırım yada arttırmam idare ederim bu benim seçenegim olur, siz köleleştirip sınır getirip insanları dolandırıyosunuz resmen. 6 gb ramı olan server paketi alsam 80 kişi girebiliyor eee ne anladık bu olaydan.....

o zaman almıcam de bitsin fiyatlar pahalı deinizdüşürdü şimdi de slot tan bahsediyosun
zaten almıyorum saçma sapan konuşma bi la.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya para verip alıyoruz slotunu biz belirlemeliyiz mesela 1 gb ramı olan snucuya 60 kişi sokarım, sunucu zorlanınca ram attırırım yada arttırmam idare ederim bu benim seçenegim olur, siz köleleştirip sınır getirip insanları dolandırıyosunuz resmen. 6 gb ramı olan server paketi alsam 80 kişi girebiliyor eee ne anladık bu olaydan.....

zaten almıyorum saçma sapan konuşma bi la.
nasıl iade edeceksin merak ettim

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
İnsanlara yaranmak zor. Maliyetine sunucu veriyoruz yok limitmiş yok şuymuş. Zaten ideal ve maksimum olan slot miktarını koyduk. Sen daha fazla kullanmaya çalışırsan oynanmaz hale gelir. Diğer verdiğin firmayla bizim fiyatlarımız arasındaki farkı bir araştır. Ondan sonra dolandırıcı lafını kullan

Düzenleme:
Son mesajım, konu sahibi kusra bakmasın konusu gereksiz yere doldu.