VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Ya hocam o yukardaki bota vurdu 4 5 kere cocuk sonra tam savas ortasında attı sonra ben tek kaldım beni patates ettiler sonra klan evini bombaladılar böyle is olmaz ya o kadar obsidyendan ev yaptım yemin ederim emek var 5 saat ugrasmısımdır o ev icin ben [obsidianları kazma haric] zaten benim oynama hevesim suan yerlerde kırk yılın bası mc girelim dedik onlardada o 5 ergene denk geldim yemin ederim yok böyle bir şans
Yaşadığınız talihsizlik için öncelikle özür dilerim , zaten hile korumadan sürekli şikayet gelmekteydi en kısa zamanda değiştireceğim , yaşadıklarınızdan dolayı üzgünüm.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında biz farkedemesekte oyunun zevki bu iniş çıkışlarda oluyor, bende başlarda oynarken kaybediyordum özellikle hilesiz oyuna alışmak zor geliyordu fakat sonradan kesebildiğimi gördükçe o öldüklerimin hiçbiri gözüme gelmemeye başladı. Kimse size saldırmazsa factionsun ne manası kalır değil mi :)
Hocam adamlar kalemde dogdu biliyomusun 1'i geldi sonra tam onu kesicekken digeri tplendi sonra digeri tplendi sonra digeri tplendi ve son adamda tplendi bi anda 5 kisi oldular edit kazmam gitti 32 stack obsidian'la alınan edit kazma suan tamamen sıfırım ve evimin yanlarını tnt ile patlatmıslar hani tnt patlayınca bi süre sonra eski haline geliyodu suan bölgem pert benim obsidian olan yerlere bisi olmamıs ama cevresi full suriye hesabı olmus
Elden bir şey gelmemesi ayrı konu fakat hile koruması konusu can sıkıcı.Bu sebeple ormana dahi gitmiyorum,yetkililere danışmayın bu konuda çünkü sorun pluginde - ilgisizlik değil çaresizlik var şu anda...

* Onun dışında meşhur bir kelime vardır zor durumda kalanlara "Malesef"
* Şikayetiniz varsa kanıt istenir,o durumda bir tuzakta olsanız bile bunu önceden akıl etmeniz gerekir ve loglara bakılmaz... adalet sıkıntıs var her yerde olduğu gibi...
* Belki rehber arar gözünüz fakat bulamaz,gün boyunca rehber etiketli bir oyuncu yoktur sunucuda...
* Siteye destek talebi gönder derler.2 Gün sonra gelen cevap "Maalesef"dir... Sunucuda yetkili yoktur...
* "Ne eksik ne fazla" denilen vip yetkileri de eksik oldu her yerde olduğu gibi.

Bunlar sunucunun olumlu yanları,daha ne bekliyorsun gelsene :)
Sunucu güzel ama o plugin harbiden cok sacma bırakın hileli oynasınlar daha iyi direk oyundan attı itemler düstü adamları kovalarken kuzen cıktı sonra itemleri düsünce adamlar beni kovaladı patates ettiler.

Yaşadığınız talihsizlik için öncelikle özür dilerim , zaten hile korumadan sürekli şikayet gelmekteydi en kısa zamanda değiştireceğim , yaşadıklarınızdan dolayı üzgünüm.
Ya daha demin girdim oyuna bi baktım kalemin cevresi suriye alanı gibi sakam yok obsidianlara bisi olmamıs oralar pert ama heryer su kaya toprak ne ararsan var 30 40 blok cukurlar sunucunuz güzel herseyi ama bide o adamların bana laf atması 'Dayak yiyince ben' diye beni hepten delirtti yani

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin güzel değil ! bence tamamen saçma !

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam adamlar kalemde dogdu biliyomusun 1'i geldi sonra tam onu kesicekken digeri tplendi sonra digeri tplendi sonra digeri tplendi ve son adamda tplendi bi anda 5 kisi oldular edit kazmam gitti 32 stack obsidian'la alınan edit kazma suan tamamen sıfırım ve evimin yanlarını tnt ile patlatmıslar hani tnt patlayınca bi süre sonra eski haline geliyodu suan bölgem pert benim obsidian olan yerlere bisi olmamıs ama cevresi full suriye hesabı olmus

Sunucu güzel ama o plugin harbiden cok sacma bırakın hileli oynasınlar daha iyi direk oyundan attı itemler düstü adamları kovalarken kuzen cıktı sonra itemleri düsünce adamlar beni kovaladı patates ettiler.

Ya daha demin girdim oyuna bi baktım kalemin cevresi suriye alanı gibi sakam yok obsidianlara bisi olmamıs oralar pert ama heryer su kaya toprak ne ararsan var 30 40 blok cukurlar sunucunuz güzel herseyi ama bide o adamların bana laf atması 'Dayak yiyince ben' diye beni hepten delirtti yani

Haklısın bende Sinir oldum yaw sandıkeventi oldu ormana gittim ararken biri geldi daldı Bende daldım adam hile çıktı sulara kaçtım adam suda yürüdü Niye oynuyayım yeminle Altın olmayı haketmiyor sunucu nun anti hack ı enfazla Bronz yada gümüş olur bu.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın bende Sinir oldum yaw sandıkeventi oldu ormana gittim ararken biri geldi daldı Bende daldım adam hile çıktı sulara kaçtım adam suda yürüdü Niye oynuyayım yeminle Altın olmayı haketmiyor sunucu nun anti hack ı enfazla Bronz yada gümüş olur bu.
Sunucu skript/plugin/buildleri bence gayet iyi sadece su kill aura koruması kötü :(

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Söylediğimiz gibi hile korumasını değiştirmeyi planlıyoruz umarım yararlı olacaktır.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bi hack engellinin degismesi serefine banimi acin

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atılan banlar ya süreli olur ya da sınırsız beklemen gerekicek

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skyblock ile ilgili açıklama yapacak mısınız ? Skyblock marketinde spawner olacağı söyleniyor efendim doğru mu ? Vip'lik sistemi olacak mı (Zalimlik) ? Bu dedi kodu'lara bir cevabınız var mı ?

(Süpiker gibi hissettim)
Markette spawnerin olmaması düşüncesindeyiz ve türkiyede bağışlarla sunucuların geçinemeyeceğinden dolayı
vip sistemi skyblock sunucusundada işlemeye devam edecek.​

ByMassive

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Türkiye standartlarına uygyun gerçekten güzel bir sunucu.
Harita ve plugin Mükemmel.
Sunucu değerlendirmem 8/10 çünkü; yetkililer ilgilenmiyor hatta rehberde hack var, üzücü bir durum..
yetkililer ilgilenmiyordan kastım şudur rehbere soru sormak için flood yapmak zorundayız.
En önemli konu ise lag sorunu umarım düzeltirsiniz...

Umarım bende konuyu baltalamamışımdır...
Herkese iyi forumlar....

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türkiye standartlarına uygyun gerçekten güzel bir sunucu.
Harita ve plugin Mükemmel.
Sunucu değerlendirmem 8/10 çünkü; yetkililer ilgilenmiyor hatta rehberde hack var, üzücü bir durum..
yetkililer ilgilenmiyordan kastım şudur rehbere soru sormak için flood yapmak zorundayız.
En önemli konu ise lag sorunu umarım düzeltirsiniz...

Umarım bende konuyu baltalamamışımdır...
Herkese iyi forumlar....
Birkaç gün boyunca sunucuda olacağım ve bu sorunu bi nebze olsun halletmeye çalışacağım.

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Başarılı Buldum Daha Cok Başarınızı beklerim. Iyi Forumlar.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyi Saçma Söyleyebilirmisin ?

bende başta öyle düşünmüştüm "saçma" diye ama şu karara vardımki türkiyedeki oyuncular tabbiki hileyle faydalanır çünki Emek harcamak istiyen yok 1 lapis blogu kırmak tan bile üşeniyorlar Bu sebeple lapissiz factionlar gitti.