VariaNetwork | 1.8.x | Factions | Skyblock | AntiHile | %95 Türkçe | oyna.VariaNw.com

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Altın kişilere, Altın ödül tam yakışmış.

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hammadde bulunduran sunuculardan hoşlanmam hammadde yerine oyuncu ormandan ihtiyaçlarını karşılıyabilir onun dışında site tasarımı olsun oyun sistemi olsun harika olduğunu düşünüyorum.

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Altın kişilere, Altın ödül tam yakışmış.
tabii ki .s.s
Hammadde bulunduran sunuculardan hoşlanmam hammadde yerine oyuncu ormandan ihtiyaçlarını karşılıyabilir onun dışında site tasarımı olsun oyun sistemi olsun harika olduğunu düşünüyorum.
Gönül isterki hayalimdeki sunucuyu açayım , ama çoğu kişi çok zor olduğundan gelmez , gelsede bir süre sonra bırakır :( Oyuncu kitlesi

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Muhteşem, Herkesi bekleriz. Gerçekten yalan falan değil bu reklamda değil. Yok abi sunucuya uğraşılmış değer, ilgili adminler. Boss buga girsin 1dk içinde gelip düzeltiyorlar. Buildler Muhteşem. Rank olayı falan var. Kutular v.b var HELAL
NORNIŞ VE FATIHO .D ALTIN SUNUCU ODULUNUZ HAYIRLI OLSUN ALMIŞSINIZ <3

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın madalyamı kurdelamı tam çözemedim ama hayırlı olsun çicek adam sırrın bende :/

Oistro

oyna.VariaFactions.com
En iyi cevaplar
0
Sunucu Muhteşem, Herkesi bekleriz. Gerçekten yalan falan değil bu reklamda değil. Yok abi sunucuya uğraşılmış değer, ilgili adminler. Boss buga girsin 1dk içinde gelip düzeltiyorlar. Buildler Muhteşem. Rank olayı falan var. Kutular v.b var HELAL
NORNIŞ VE FATIHO .D ALTIN SUNUCU ODULUNUZ HAYIRLI OLSUN ALMIŞSINIZ <3
Altın madalyamı kurdelamı tam çözemedim ama hayırlı olsun çicek adam sırrın bende :/
İsmini çok beğendim,başarılar.

-Skin problemi var.
-Parşomen'in üstünde "Vario" yazıyor.
TEBRİKLER BUİLD GÜZEL OLMUS KONUDA GÜZEL AMA COK HİLE VAR
Ben 8 saat oynadim ve vs zamani hile acan kickleniyo
Yotumlarınız için teşekkür ederim , skin problemi düzeltildi , parşömenide düzelteceğim.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Başarılar Dilerim Harika Bir Sunucu Tek Kelimeyle MMMAHHH

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın Ödülünü Almaya Hakeden Bir Sunucu Bence Güzel Bir Sunucu En Kısa Zamanda Gelmeyi Düşünüyorum

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde lapis olmasa kalıcı olarak gelirdim ama denemek için giriyorum.