UZUN BOYLU NADİR YARATIK !

sizce hangisi olabilir ?

• zombi

Kullanılan: 0 0.0%
  • iskelet

• creeper

• örümcek

• Kullanılan toplam oy
    36

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
millet ben uzun süredir bir mapta oynuyodum .. hiç böyle bir yaratık görmemiştim .. bide kulubemden bazı gecelerde bazı değerli blokları kayboluyordu ... bide çölde gece uzun boylu bi adam gördüm elinde kum yada herhangi bi taş vardı.. ben ona herhalde 80-90 blok uzaktaydım bi anda kayboldu...Bidaha bulamadım çok hızlıydı.. sizce kimdir bu hırsız ?:mad:

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gördüğün yaratık enderman . Zaten herkes söylemiş :) Eğer bu yaratığın suratına bakarsan bir süre olduğu yerde kalır ve sana doğru bakar tabi bu sırada korkunç sesler çıkarır . Ardından sağa sola ışınlanmaya başlar ve ara sıra yanına gelip sana vurur. Bazen ona vurduğunda ışınlanarak kaçar . Ara sıra evindeki blokları çalar .

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama suratına baktım bi oyuktaydı yağmur yağıyodu.. bi anda kaçtı ben onu bulamadım :( bide yağmurda kırmızı oluyolar hiç yerinde durmuyolar

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ama suratına baktım bi oyuktaydı yağmur yağıyodu.. bi anda kaçtı ben onu bulamadım :( bide yağmurda kırmızı oluyolar hiç yerinde durmuyolar

Çünkü endermanlar sudan korkar daha doğrusu suyla temas anında canları azalır . Eğer bir endermanın suratına bakıp yanına çağırır ve yanına da su koyarsan sana bir şey yapamaz çünkü su onun canını götürür . Sonuçta yağmur da sudur . Ve endermanlar canı azalınca genelde ışınlanırlar . Bu nedenle yağmur yüzünden canları azaldığından sürekli ışınlanırlar . endermanlar ışınlanarak ilerlediği için senin 1 - 2 dakikada gittiğin yere 1 saniyede giderler yani bu nedenle hareket halindeki bir endermanı yakalayamazsın veya bulamazsın . Eğer illada yanına gidecem diyorsan suratına bakma diğer yerlerine bakabilirsin bir şey olmaz ama suratına bakmamalısın.

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam millet bu o dediğiniz yaratık.. ben öldürdüm bi tane inci düştü bide cd müzik kutusu yaptım ama cd bozuk gibiydi ... bide fener ne işe yarar ? O inciyle ışınlanabiliyorum :D

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tamam millet bu o dediğiniz yaratık.. ben öldürdüm bi tane inci düştü bide cd müzik kutusu yaptım ama cd bozuk gibiydi ... bide fener ne işe yarar ? O inciyle ışınlanabiliyorum :D

Fener yerini belli etmene yarar . Bir piramit şekli yapıp üstüne fener koyarsan fenerden gökyüzüne doğru uzanan beyaz bir çizgi oluşur . Böylece belli bir yere kadar uzaklaştığında bile o çizgiyi görüp evini bulabilirsin .

...........[f]
.....[_][_][_] ---> [_] blok [f] fener bu şekilde yapabilirsin . Veya bir katman daha yapabilirsin
[_][_][_][_][_] ----> bir katman daha yaptık .

Not : noktaları önemseme boşluk yapınca orayı boşluk varmış gibi kabul etmiyordu o nedenle nokta koydum .

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam ben yapmadım bide netherden döndüm beni karlı bi yere ışınladı evi bulamadım :blase:

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bide nether wart ne işe yarar ruh kumuna diktim büyüdü aldım ne yiyebildim nede bir şey yapabildim:bored:

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uzun zamandan beri onamıyorum oyunu başka oyunlar oynadım bazı şeyleri biliyorum

Honeybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Feneri yanlış anlatmışsınız fakat o özelliğide var fakat temel özelliği sana güç kazandırır (fazla zıplama,can doldur vs.)