Uzun Bir Bekleyişin Sonunda GriefYok v2.0 (v1.1) Yeni Sürüm [Kendi Yapımım]

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese Benden Merhaba. Gerçekten Uzun Bir Bekleyişin Sonunda (Kodlamada Düzeltemediğim Hatalar Yüzünden) GriefYok v2.0 Çıktı!

Ve Bomba Gibi Özelliklerle!

ChangeLog (Eklenen Özellikler):

1) Yasaklanacak İtemleri Belirleme:
Pluginle oluşacak config dosyasında istediğiniz itemin id'sini yazarak yasaklayabilirsiniz.
Örnekle açıklarsak:
Plugin ilk yüklendiğinde config dosyası şöyledir:
Yasakli_Item_Listesi:
-null
Sonra siz bunu şu formatta olacak şekilde değiştirin:
Yasakli_Item_Listesi:
- 1
- 2
Üstteki configde 1 ve 2 id'li itemleri yasaklamış olduk.

2) Permission Sistemi:
İki tür yetki vardır bunlardan griefyok.admin anlaşıldığı gibi plugine tam erişim sağlar. griefyok.adla.itemid (itemid yazan yere o gruba yasaklanmayacak id'yi yazın) yetkisi ise yetkinin verildiği gruba belirlenmiş id'nin yasağını kaldırır.
Örnekle açıklarsak:
3 Grup var diyelim.
Normal, Moderatör, Admin. Normal'a bu yetkilerden hiçbirini vermezseniz config dosyasında belirlediğiniz tüm item id'leri oyuncuya yasaklıdır. Moderatör'e griefyok.atla.1 yetkisini verirseniz config dosyasında 1 id li item yasak olmasına rağmen Moderatör bu itemi koyabilir. Admin'e ise griefyok.admin yetkisini verirsek Admin hiçbir yasaktan etkilenmez, tüm komutları kullanabilir. Eğer sunucunuzda yetki plugini (group manager, vs.) yoksa op olan oyuncular bir nevi griefyok.admin yetkisine sahiptir ve hiçbir yasaktan etkilenmezler, tüm komutları kullanabilirler.

3) Tam Türkçe Karakter Desteği:
Pluginde yaptığım son değişiklikler sayesinde komutlar dahil ( /griefyok sürüm gibi) her şey Türkçe karakterleri destekliyor.

4) İki Yeni Komut:
Plugine iki yeni komut ekledim bunlardan biri /griefyok yenile komutu. /griefyok yenile komutu plugini yeniden başlatır yani plugini tazelemek istediğinizde veya hata gibi bir durum oluştuysa bu sorunları çözebilir.

Ayrıca çoklu id yükleme ve plugin yenileme konusundaki bazı önemli sorunlarımın çözülmesini sağlayan @GreenArrow kardeşimize çok teşekkür ediyorum.

Artık Linklere Geçebiliriz:

Link: http://s3.dosya.tc/server20/wxcZR4/GriefYok.jar.html
VirusTotal: https://www.virustotal.com/en/file/...ff2d69bd7091a149cff02602/analysis/1396037991/

Beğenirseniz, Yorum Yazarsanız Çok Sevinirim. Lütfen Emeğe Saygı.[DOUBLEPOST=1396038173,1396038044][/DOUBLEPOST]Ayrıca v3.0 (v1.2)'nin de geliştirme süreci başladı. Herkese hayırlı uğurlu olsun :)

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala anlamıyorum herkes denemiş ama bende indirme sayısı 0 gözüküyor herhalde dosya.tc nin bugu D:

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler. ve plugin yapımında çok iyi ilerleme kayıt ediyorsun, devam et :)
Aslında C# bildiğim için. C# ile Java çok benzer diller. Ve teşekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1396080817,1396080216][/DOUBLEPOST]@>>TheLegend<< Birde senden dinleyelim plugin nasıl olmuş? Sen bu konularda ustasın bir yorum yapar mısın?[DOUBLEPOST=1396082261][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar bazı kişilerden mesaj aldım. Küçük bir dipnot düşüyorum. /griefyok yenile komutu ile config.yml'den değiştirdiğiniz ayarlar etkili olmaz. Ayarların etkili olması için ya sunucuya reload ya da stop çekmeniz gerekir![DOUBLEPOST=1396810049][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar pluginin çalışıp çalışmadığını belirtir, yorum yapar ve plugini beğendiyseniz konuyu +1'lerseniz sevinirim :)