Uzaylı Tuzağı

Emin Utku

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk Mapim Biraz Basit!
O yüzden Hard'da oynarsınız!
Birdahakine dış dünyadaki mapı yapıcam(ağaçların dağların denizlerin(göllerin)olduğu map)
Resimler:

Hikaye Şu:
Bir Zamanlar Will diye bir çocuk Helen adlı ablasının oturduğu köy içindeki siteye gidecektir.
Oraya gittikten sonra kimsenin olmadığını görmüştür ve ablasının evine girmiştir ve bir not bulmuştur.Bu notu bulduktan Sonra will'i Zorlu bir Macera Bekliyordur!
Link: http://uploaded.net/file/b3f6bcn7
Altarnatif Link: http://www.dosya.tc/server12/nbbC5S/UzayliTuzagi.rar.html
EĞER BİR SORUN ÇIKARSA BANA BU KONU ÜZERİNDEN BİLDİRİN!
İYİ EĞLENCELER!

Emin Utku

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hemen Yenisini upload ediyorum:)
Yeni Link Yüklendi "Dosya Tc"

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bazı karmaşık yerler vardı ama yine de fena dağil yalnız o pazar mı neydi orda 20 emerald e zırh takımı falan yazıyodu normal senin yazdığın kitabı koydum verdi zırhları sonra kitabı geri alıp silah takımını da aldım :D bu arada ilk çıktığım evin yanındaki sandıkta bulunan kitabı bitirmemişsin ben bitir dedim yazarı da ben oldum :D

Emin Utku

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bazı karmaşık yerler vardı ama yine de fena dağil yalnız o pazar mı neydi orda 20 emerald e zırh takımı falan yazıyodu normal senin yazdığın kitabı koydum verdi zırhları sonra kitabı geri alıp silah takımını da aldım :sırıtmak: bu arada ilk çıktığım evin yanındaki sandıkta bulunan kitabı bitirmemişsin ben bitir dedim yazarı da ben oldum :sırıtmak:

:D :D farketmemişim
tabelaları daha dikkatli okusaydın
oranın market olduğunu anlardın :D
hiç pazara benzer hali varmı bea sandıklar bağrıyomu
gel abi abla teyze amca 3 tane bi lira diye :D

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pazar market ne fark eder sonuçta alışveriç yapıyosun sandık da bağırmayıversin neolcak :D

alikinq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tek kişilik mi multpileyerde oluyomu