Uzaylı diye bir şey varmı ??

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence var Allah butun evreni tek insanlar icin yaratmamistir. Yano ben inaniyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Kepler 182F Dünya'ya benziyor. Ancak uzayda metan gazı ve oksijen yok.
Ama ben yine de birşeylerin var olduğuna inanıyorum.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya Dalıyorum.
Uzaylı diye bir şey var hatta geçen sene bizim evin önüne ufo düştü :D
Bizimde geçen sene düğünün ortasına düştü tam halay çekerken. Sonra onlarda katıldı bize halay bitince de oturduk çay içtik pasta yedik sohbet ettik felan sonra bizim gitmemiz gerekiyor ama ufomuz hasar gördü bize yardım edermisiniz dediler bizde buyrun başımızın üstünde yeriniz var dedik sonra onlara bir otelde oda tuttuk ertesi gün sabahtan işe koyulup ufoyu tamir etmeye başladık ama hasar çok büyüktü en az 1 sene sürerdi bizde bu süre içerisinde baya bir tanıştık kaynaştık artık çok yakın dostlar olmuştuk her hafta sinemaya gidiyorduk ara sıra kendi gezegenlerinin nasıl bir yer olduğunu anlatıyorlardı resimler gösteriyorlardı.3 kişilik bir ailelerdi babanın ismi Tukliydi yani benim en yakın arkadaşım olan neyse işte geçen ay ufonun tamirini tamamen bitirmiştik Tukli de bizim artık gitmemiz gerekiyor bizi çok merak etmişlerdir dedi sonra ufoya binmeden önce Tukliyle ağlaştık sarıldık en kısa sürede seni tekrar ziyarete geleceğim dedi ufoya bindiler bizde arkalarından su döktük ben de çok ağladım hatta ağlamaktan gözlerim şişmişti sonra eve geçtik ve her gün umutla onun tekrar ziyarete gelmesini bekliyorum.

Hepsini okuduysanız helal olsun :D

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sonsuz evrende sadece bizim olduğumuzu sanan masum insanlar...

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Uzaylılar var heyif ki dünyayı ziyaret etmiyorlar.Benim bir arkadaşım var,bu konulara çok meraklıydı.Öyle bir şey ki Uzaylıları Rusya'nın kontrol ettiğini söylüyordu.Pis Amerikan Uşağı.