Ultimate FFA (Multiplayer Unity Oyunum)

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha demin üçlü kapışırken bende ilk ölümden sonra silah efektleri bayağı bozuldu.

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Geliyorum indirip çıkmayın sakın :D

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 1 Yıl Gibi Bir Zamanda Unity İle Uğraşmıştım Hatta Azeri Bir Arkadaşım Bile Olmuştu.Modellemeyi Falan Beceremeyince Kafayı Yiyip Blender3D ve Unity'yi Kapatıp PC'den Sonsuza Dek Silmiştim.Sonra Tekrar Yüklemeyi Denedim Farklı Bişi Yüklemişim :C

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya bende şöyle bir şey oluyor. Ölüyorum, yeniden doğma ekranında nasıl öldüğüm gözüküyor sonra yeniden doğunca sunucuda 2 kişi olmamıza rağmen 3 kişi gözüküyor. Yani benim yeniden doğma sürem sırasında nasıl öldüğüm gösterilirken orada karakterlerden biri silinmiyor ve oyunda 3 kişi varmış gibi gözüküyor. Ayrıca sağlığımız giderken bir ses efekti falan koyarsa daha iyi olur, yoksa vuruluyor muyuz? Vurulmuyor muyuz belli olmuyor.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konuşma için bir kısayol tuşu atarsan güzel olur ayrıca konuşma moduna geçtiğimiz de oyun durduruldu yazısı olmasa daha güzel olacağını düşünüyorum.
konuşma modu diye bir şey yok ki. Oyun durdurulunca çıkan menüye ek. Ama yeni sürümde chat için ayrı bir buton ayarlayacağım.[DOUBLEPOST=1440770612,1440768743][/DOUBLEPOST]Chat için T tuşunu seçtim. Yeni sürümde chat ayrı butonda (T) olacak.[DOUBLEPOST=1440791710][/DOUBLEPOST]Yeni sürüm!!!

1.3:
  • Chat 'T' tuşuna atıldı.
  • Mermi sistemi eklendi (Sonsuz şarjör, 15 mermi)
  • Oyundan çıkış bilgilendirmesi eklendi
  • Kimin kimi öldürdüğü eklendi
[DOUBLEPOST=1441011476][/DOUBLEPOST]Yeni sürüm yakında çıkacak. Oyuna gerçekçi bir görünüm ekledim ve oyuncu listesi de olacak.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bug buldum.
1 - Zıplayınca yere düşmeden space basınca yere düşünce zıplıyor
2 - sürekli r basınca ateş ederken otomatik mermi doluyor, beklemek zorunda kalmıyorsun