Ufak çaplı program isteği

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba
millet bana bir program lazım (visual studio gibi programla yapılabilir bir şey ben kodlamasını bilmediğimden yapamıyorum)
program şöyle ki belirlenen harf veya rakamı belirlenen süre aralığında tekrar edecek veya belirlenen tuşları diyelim
bir nevi makro gibi ve exe içerisinde çalışır durumda olmalı
veya visual studio için komutları hazırlayın ben exe haline getireyim
zaten visual studio kuracaktım bahanem olur işte :D

kurallara göre herhangi bir kural ihlalim yok
lütfen trol girişimi olmasın :)

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AutoIt kullanabilirsin.
hmm teşekkürler baya kullanışlı bir şey
-Edit
hocam biraz araştırma yaptım ama adam akılı bir bilgi bulamadım özellikle de exe içerisinde çalışması hakkında
genelde temel eğitim üzerine ilerlemişler tabi türkçe için ingilizcem yerlerde süründüğü için pek bir şey anlamıyorum :/
biraz el atma şansın var mı nasıl exe içerisinde uygulama yapabilirim

Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
hmm teşekkürler baya kullanışlı bir şey
-Edit
hocam biraz araştırma yaptım ama adam akılı bir bilgi bulamadım özellikle de exe içerisinde çalışması hakkında
genelde temel eğitim üzerine ilerlemişler tabi türkçe için ingilizcem yerlerde süründüğü için pek bir şey anlamıyorum :/
biraz el atma şansın var mı nasıl exe içerisinde uygulama yapabilirim
AutoIt'in isteğine en uygun programlardan biri olduğunu biliyorum, aslında bir nevi programlama dili oldu artık. Ancak kullanımı konusunda ben de pek bilgi sahibi değilim malesef. Macro'dan trainera kadar, katılımsız program kurulumlarına kadar birçok şey yapılabiliyor AutoIt ile.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AutoIt'in isteğine en uygun programlardan biri olduğunu biliyorum, aslında bir nevi programlama dili oldu artık. Ancak kullanımı konusunda ben de pek bilgi sahibi değilim malesef. Macro'dan trainera kadar, katılımsız program kurulumlarına kadar birçok şey yapılabiliyor AutoIt ile.
PHP yi andırıyor biraz kullanımı aynı olmasa da benzer bir şey ama PHP de bile amatörüm ben :D
bu dili kullanarak bir makro yazarsam 5 6 seviye atlarım :D

SuperNova412

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazabilirdim ancak buraya atamam. link paylaşsam * ile dolacak. Buraya yazmaya kalksam bitmez 2 saate. Yani kendin kodlaman gerekecektir.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tmm millet zaman ayırdığınız için teşekkürler
gerekli programı buldum ve çok ilginç bir şekilde MT2 için paylaşılmıştı :D
kurcaladım biraz direk çektim :3