Üzerinde 3 Ay Uğraştığım Hunger Games Map

e1c1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hepsini ben yaptım diyosun ama o map christimas clendar mapinin aynisi 1 2 sandık koyup ben yaptım diyosun hem o elmaları bulanlar oyunu bitirir mapin sonunda kılıçlqrı alır bitirir herkesi bumu senin haritan be

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hepsini ben yaptım diyosun ama o map christimas clendar mapinin aynisi 1 2 sandık koyup ben yaptım diyosun hem o elmaları bulanlar oyunu bitirir mapin sonunda kılıçlqrı alır bitirir herkesi bumu senin haritan be
Kardeş sinirlenerek kimse bir yere varamaz. ben çok dikkatli yaptığımı söyledim her ayrıntısına kadar yaptım ister inan ister inanma benim amacım seni inandırmak değil insanlara paylaşımımı sunmak :)

__ShaderBlood__

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
harika olmus olmasınada hunger games mapi icin abartili ama cok güzel olmus baya emek var gördügüm kadarıyla sw im olsaydı indirirdim ama söyliyim biraz abartılı :( :) :D

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapın tamamı ona ağiy depil örenğin çöl parkurunu bir serverden almış :)

ErdemSoykal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çok güsel ellerine sağlık
Teşekkür Ederim :)
Mapın tamamı ona ağiy depil örenğin çöl parkurunu bir serverden almış :)
OOOOf Laaaaaan Offf Bıktım Sizin Gibilerle Kardeş Bak Şimdi Ben Zaten Server Oynamam Bildiğim Ve Girdiğim 5 Server vardır ve bunların hiç birinde bu çölü görnmedim alıntı değil nasıl düşünürsen öyledir eğer onlardan aldıysan dersen adamalar özel yaptıkları mapı bana vermezler ben hiç kimseden alıntı yapmadım adamın asabını bozmayın eğer böyle düşünüyosan da bana inat şu yorumlara beğenmedim yapmaz insan sen nasıl bir varlıksın ?