Üstteki Kullanıcıya Fps Game Söyleme Oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlPacinoFan

Taş Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes Kandinden Önceki Kullanıcıya Bir Oyun Önersin

Ben "Call Of Duty Modern Warafare 2"

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Far Cry 3 - Arma 2 - Metro 2033 - Crysis - Crysis 2 - Bioshock - Bioshock 2
Efsane oyun.... Counter Strike 1.6 ve Quake 3
Kusura bakma bir oyun demişsin ama dayanamadım :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
MİNECRAFT VE CRİMECRAFT İKİSİDE FPS CRİMECRAFT FPS OLABİLİYOR MİNECRAFTTA ÖYLE UTANIN HİÇBİRİNİZ MİNECRAFT YAZMAMIŞSINIZ O DA BİR TÜR FPS!!!

Altair45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFT VE CRİMECRAFT İKİSİDE FPS CRİMECRAFT FPS OLABİLİYOR MİNECRAFTTA ÖYLE UTANIN HİÇBİRİNİZ MİNECRAFT YAZMAMIŞSINIZ O DA BİR TÜR FPS!!!
Fps'nin açılımı "first person shooter" yani birinci şahıs nişancı. Birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı. Bu tür oyunlara örnek olarak minecraft verilemez. Çünkü oyunun konusu bir şeyi vurmak değil. Ayrıca "shooter" kelimesi nişancı, atıcı anlamına gelir. Yani açıklamak istediğim minecraft bir fps oyunu değildir.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
YAY DİYE BİR ŞEY VAR DOSTUM!!!AYNI ZAMANDA 1.KİŞİ KAMERASINDANDA GÖRÜLEBİLİYOR SÖYLEDİĞİM İKİ OYUNDADA.BİZDE BİLİYORUZ FPS NİN NE DEMEK OLDUĞUNU!!!

AlPacinoFan

Taş Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fps firs person shooter degil sadece FirsPerSon Dur Cnkm
Bu arada:

Far Cry 3

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
MİNECRAFT HASTALIĞI BİRŞEYİN KAFASI DEĞİL BU OYUNUN HASTASIYIMDA BİRSÜRÜ SEVDİĞİM FPS YADA BAŞKA ÇEŞİT OYUN VAR AMA HAYRANI OLDUĞUM TEK ŞEY MİNECRAFT O YÜZDEN:DYANLIŞ ANLADIYSANIZ AFEDERSİNİZ ADMİNİM.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Altair45 dedi:
Sadece first person olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Ayrıca "frame per second" bir diğer anlamıdır fps'nin.​
KESİNLİKLE KATILIYORUM... AMA ŞUNA KATILMIYORUM YAYLADA BİR KİŞİYİ VURABİLİRSİN DOSTUM MİNECRAFTTADA BİRİNCİL KİŞİ KAMERASINDAN YAYLA VURABİLİYORUZ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...