Üniversite ve Dil eğitimi için en uygun ülke

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkiye, nedeni çok yakın yani nerdeyse iç içeyiz diyebilirim her türlü insan türünden var çokta büyük bi ülke değil (!)

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Kanada ve Amerika ilgimi çekmiyor değil. Norveç de var ayrıca

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşın kaçtı kaç senen var bu sınav işlerine eğer gerçekten burslu bir şekilde girmek yada kabul edilmek istiyorsan heleki yazılım mühendisliği diyorsun :) çalışmaya acilen başlaman lazımki ailene yük olmayasın.Ama tavsiyem bu hayallere girme Türkiyede öğrenci değişim programları düzgün olan adı duyulmuş üniversitelere git onlar zaten senin ihtiyaclarını karsılıyor part-time işte buluyorlar ve dışarıda öğrenim görüyorsun.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ah ulan ah bizde bu sene lys ye gircek ne kadar ironik :) konuyu gördüm ne yapıcaz dedim içimden :)

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Ah ulan ah bizde bu sene lys ye gircek ne kadar ironik :) konuyu gördüm ne yapıcaz dedim içimden :)
Sakaryada oturuyorum, ve Sakarya Üniversitesi Erasmus değişim programına çok öğrenci göndermiş, Arada kaldım desem yeridir. Zaten altyapım iyi gereken çalışmayı yapıyorum. Yazılım alanında Mobil Oyun programlama ile ilgileniyorum.

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Ne kadar bilgin olursa olsun yinede diploma istiyorlar :)
Sanırım istikamet Avustralya :) Çalışma olanakları iyi, Mekan olarak amerika ile ayırt edemiyorsunuz :), Diploma olayına gelirsek istesem üniversite okumam ama dursun bir kenarda lazım olur şu an bile bir firmaya girip mobil oyun geliştirme yapabilirim. Bu yaz tatilinde çok iyi bir mobil oyun çıkartmayı düşünüyorum :)