Ucuza aldığınız Hesaplar ve Ücretli İçerik Vaadeden Linkler

• Konuyu başlatan Klood07
  • Başlangıç tarihi
K

Klood07

Ziyaretçi
Forumda son zamanlarda ucuz premium alanların ve ücretli içerik vaadeden linklerin gitgide arttığını gördüğüm için bu konuyu açmaya karar verdim. İlk önce Ucuza aldığınız hesaplar ile başlayalım.
Tabi ki ucuza minecraft satan sitelerin başını ****************.com yani bedava premium şeyini başlatan cdkeyspot geliyor.
%100 TC kanunlarına uyduğunu söyleyen bu sitede 10,15 ve 45 TL fiyata farklı seçeneklerle premium alabiliyosunuz.
İlk başta fiyatlar ve tabii ki mobil ödeme seçenekleri ile sizi cezbediyor. Premiumunuzu aldıysanız pek çok premium sunucuda oynayama imkanına sahip oluyorsunuz. Buraya kadar güzel. Ama sonra tabi Premium sunuculara girdiğinizde genelde hesap banlanmış oluyor.Sırf premium sunucularda oynamak için aldığınız hesap boşa gidiyor. Tabi hesabınız küçük bir ihtimal ile yasaklı değilse premium sunucularda oynayabiliyorsunuz. Ve bam! Hesabınız 2 ay içinde kapatılıyor. (Minecraft'ın kendi sitesi dışında aldığınız her hesap kapatılır) Siz de canlı destekden bişeyler umuyorsunuz fakat sorumluluğu size atıyolar. Hesap kapatıldı tekrar alırım demeyin çünkü bu iş TC yasalarına uymadığı için hapse kadar gidebilir(cidden). Ayrıca kendi hesabını ucuza satanlardan veya çekilişle premium hesabını verenlerden aldığınız hesaplar da kapatılıyor.

Ücretli içerik vaadeden siteler ile devam edelim.
Bir aralar cdkeyspot şeyi vardı bilirsiniz. Hani belirli bir tıklanma yapıp bedava premium alıyodunuz.Limit yoktu sözde. Ama forumda veya sanal ortamda premiumumu vermediler gibi şeyler görebiliyorduk. Tabi ki cdkeyspot ile sınırlı bir şey değil bu. ep ic fre epri zes .com diye bir site vardı. Sözde bedava hesap veriyordu. Fakat linkinize tıklayan her adamında en az 10 puan yapması gerektiğini ve en az 20 kişinin tıklaması gerektiğini bilmiyordunuz.

Size bu sitelerin mantığını anlatayım:

•Site kuruluyor, reklam yapılıyor, insanlar birbirlerine link atıp Minecraft kazanmaya çalışıyor. İlk gelen kişilere Minecraft veriliyor.
•İlk gelen kişiler, arkadaşlarına "Bu site bedava Minecraft veriyor, bana verdi. Şu linke şu kadar kişi tıklayacak vs," diyor.
•Site böylece yayılıp popülerleşiyor. Linklere her tıklandığında sitenin sahibi para kazanıyor, size hiçbirşey düşmüyor.

Bazı benzeri ücretli içerik veren siteler : www.boop romo.com.br/ trem or games.com steam lottery.com epicfr eep rizes.com cdkey spot.com
Ayrıca sözde daha küçük şeyler karşılığında premium veren sitelere ve gift kod üreten trojan programlara da dikkat edin.
güncel+

Moderatör tarafından düzenlendi:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok doğru söylüyorsun. Ama banlamıolarki
ve tıklayışla para kazanıolar doğru
Ayrıca sözde daha küçük şeyler karşılığında premium veren sitelere ve gift kod üreten trojan programlara da dikkat edin!!!
Avast varsa... Gerisi kolay.

****************.com gibi sitelerin sahibini onu ıslak sopayla vurup hapse atmalılar ya.

K

Klood07

Ziyaretçi
Çok doğru söylüyorsun. Ama banlamıolarki
ve tıklayışla para kazanıolar doğru

Avast varsa... Gerisi kolay.

****************.com gibi sitelerin sahibini onu ıslak sopayla vurup hapse atmalılar ya.
Sözde kanunlara uyuyoruz diyerek suç işliyolar. En az 20 yıl hapse kadar cezası var.

K

Klood07

Ziyaretçi
Hesap kapatılmasına çekilişlerde kazandığınız hesaplar da dahildir.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hepsinde haklısında, tremorda puan kasmak çok kolay hatta benim aldığım oyunların toplamı $90 [Diğer sitelerde sadece kendileri kazanıyo ama tremor herkese kazandırıyo]

K

Klood07

Ziyaretçi
Hepsinde haklısında, tremorda puan kasmak çok kolay hatta benim aldığım oyunların toplamı $90 [Diğer sitelerde sadece kendileri kazanıyo ama tremor herkese kazandırıyo]
Ben uyarımı yaptım. Tremorda sorun yaşayanlar da az değil yalnız.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En iyisi pre alacaksan orjinal al, paran yoksa crackle devam et. En azından paran cebinde kalsın. Veya nereye harcadığını bil.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Peki şu Tremor games muhabeti de bunların arasına giriyor mu bir denedim siteyi ama memnun kalmadım

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya sen o kadar puanı nasıl biriktirdin :D
10$ Steam cüzdanı aldım. Sonra 3$ - 5$ lik itemler aldım (botun istediği) sonra botla takas yaptım. Öyle puan kastım. 120 TL yerine 20 TL ödemiş oldum .d [Prison Architect ve Mafia II için]

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
10$ Steam cüzdanı aldım. Sonra 3$ - 5$ lik itemler aldım (botun istediği) sonra botla takas yaptım. Öyle puan kastım. 120 TL yerine 20 TL ödemiş oldum .d [Prison Architect ve Mafia II için]
İşte kimileri zeki oluyor :(

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi oyunu ucuz almak istiyorsanız Humble Bundle kardeşim en güvenilir kaynak