TurkMC Korkaklar Gibi Kaçacak Mısın?,Kahramanlar Gibi Savaşacak Mısın?

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ee şimdi ben senle burda muhabbet ediyorum o zaman külliyen banlanalım :D
Bu yorumumdan sonra bir şey yazmayacağım daha fazla bu konuda mesaj yazarsan konu güncel tutuluyor ve post kasıyorsun diye yasaklanırsın ve konun arşive gider.

KorayKavraz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
forum kültürü konusunda ne kadar bilgisiz olduğun tüm postlarından belli.. post sayısı kasma gibi bi amacım olsa tek bi yerde yazmaz heryerde postlarımı görürdün.. neyse cidden haklısın gereksiz bi tartısmaya girmeyi istemiyorum özelliklede senin gibiler yüzünden forumlardan uzak durduğum gerçeğini hatırladıkca

Edit: Kusura bakma ama ben bu tarz tehditlere de boyun eğmem.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kaçtığım tek şey lapis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverde lapis oylama sonucu var.Ama durumu eşitlemek için fiyatını diğer serverlere göre düşürdük.[DOUBLEPOST=1403950581,1403938312][/DOUBLEPOST]GÜNcel[DOUBLEPOST=1404027315][/DOUBLEPOST]Güncel +++

Son düzenleme:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Parkurun Alıntı Olduğunu Görüyonuzda Spawnı Görmüyonuzmu? Ben O Spawnı 50 Yerde Gördüm. Hazır Map Olması Kötü.

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güncel

Son düzenleme:

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Zaten Server Lapisten Kaybediyor Isterseniz 10tl Yapın Tanesini Yine Levelden Kaybediyorsunuz.Aslında Levelde'de Ayarlanabilir Ama Sizin Okadar Profesyonal Değilsiniz.
2.'Bütün Engellemeye Karşı Gelerek Hile Açmak Yasaktır' Demişsiniz. Madem Engelleme Var Nasıl Açacaklar
3.Konu Başlığını Bu Şekilde Koyarsanız Kimse Gelmeyecek
4.El Emeği hiçbir Şey Yok

Vicetor

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverle İlgili Parlak Fikirlerimiz Var.Lapis Kalkabilir[DOUBLEPOST=1404404963,1404403315][/DOUBLEPOST]Up^^

Son düzenleme: