Turkish Player Gel Süper Sv Pvp Felan Kaçırma Derm

asdfghj123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverimiz 200 kisiliktir
Survival modundan faction liderligine giden yolda cok keyif alacaksiniz
Jobs ve job alanlari acilmistir Savasci eklenmistir.
Urettiginiz hersey markette satilabilir yada pazarda satabilirsiniz.
Rpg ve hungergames karisimi bir oyun deneyimi
Daha once hic boyle bir oyun oynamadınız.
Kelle avciligi sistemi ile kelle avcisi olabilir yada birisinin kafasına odul koyabilirsiniz
Oyuncu ve moblari kestiginizde kafasi duser.
Tamamen kendi hazırladigimiz ergonomik ve essiz haritada oyun keyfi
Vip premium bulunmamaktadır. Sadece oyun parasi item satisimiz vardir

Serverimizin oyun sistemi Hardcorea yakındır. Bilgilerinize yani hic birsey kolay degil :)

IP miz degisti dedicated servera gectik direk baglanin 94.23.118.242
resimler:
spawn
spawn.png
meslek

meslke.png
market...

asdasdasd.png
Arkadaşlar Gelmeyen Pişman Olur süper Sv Pluginler Warplar Hepsi Süper

Ben Sadece Oyuncuyum ama Çok Sevdimm Ve Server Süper Tavsiye Ederim Alim yok sadece Oyuncunun davranışına göre diamon elmas ekmek exp verilebilir viplik vardır Küfür Yasaktir... Bekleriz

asdfghj123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar dedimi unutun piçler jail yerine lava atıyo boktan bisey
dasdas amına koyam serverin
chest koymak yasakmiş ormana o yüzden beni lava attilar ve sonra elmas itemleri yaktı vermdediler hiçbiryere chest koymıcan sadece sanal chest başka yok + kit dia komutu yok
orusbu evladı hepsi bende bu konuyu paylaştıma pişmanım silmicem giren girsin ama server çok boktan her serverde olan şeylar var
Onların hepsinin anasii sikem o kadar adam çekiyom sw kapatiyolar sonra çek diyolar adam kalmadi 5 gün server kapali bu ne rezillik yaa
amerika Ben böyle cünüplük ve rezillik görmedim siyaset hakkında konuşmuyolar akplilermiş orubu piç dölleri ben sizi urayıyım sizde emek kasmayin bu *** sw de öyle bisey ki mesleğe şey koymak yasak ya 5 dk geçmiçek miş böyle piçlik gören oldumu aranızda döl israfları skype tiplerini gördüm kabus gibi küçük yüzlü koca kafalı sacı apaçhi gibi bide götleri kalkık beni banlasalar daha ii yaa servere boşa emek harcamayin amerika böyle yorumu bana yazdirdilar işte ağzimi bozcam illlaki varya tipi görseniz dövesin gelir vallaha yaa tip olum :mad: amerika yaa
orusbu evladı ananın amı sen bu yorumu oku sonra bana ban att ,
sana diyom Emre Bora