TuranCraft.nitrado.net/FACTION/GTA/KİT PVP/EGGWARS/Survival sunucularıyla hizmetinizdeyiz.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar zaman zaman saldırılar nedeniyle kısa süreli çöküşler yaşıyoruz. Maalesef kıskaçlık nedeniyle bu saldırılar yapılıyor. Allah (C.C) islah etsin bunları. Turancraft hepimizin. Bu güne kadar vermiş olduğunuz desteğin bundan sonra da inanıyorum. İyi oyunlar dilerim.

cengavermert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server guzel bide la piyasada bu kadar ucuz vip görmedim valla bimden bilen ucuz şoka girdim

enderdayi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar zaman zaman saldırılar nedeniyle kısa süreli çöküşler yaşıyoruz. Maalesef kıskaçlık nedeniyle bu saldırılar yapılıyor. Allah (C.C) islah etsin bunları. Turancraft hepimizin. Bu güne kadar vermiş olduğunuz desteğin bundan sonra da inanıyorum. İyi oyunlar dilerim.
hep destek tam destek

ishakPVP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
warplar dogal ve ic acici oynarken piknikte gibi oluyor

blackgirl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
api warpların arkasındaki çimenlere noldu

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Sevgili doıstlar, lag ve diğer sorunları önlemek için bir günlük bir bakım çalışması yaptık. Servirimiz, 13. Eylül saat: 23.45 itibaren tekrar hizmete açılmıştır. Orjinal warplarla çalışmak yoğun emek ve bakım istiyor. İnşallah bundan sonra bu kadar uzun süren baıkım-onarım işlemiyle uğraşmayız. Bu arada daha önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere çok kez saldırıya maruz kalıyoruz. Allah (C.C.) bu işlerle uğraşanları islah etsin. Ama biz yine de önlemizi aldık. Göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı sizlere teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim. Saygılarımla...

blackgirl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sevgili doıstlar, lag ve diğer sorunları önlemek için bir günlük bir bakım çalışması yaptık. Servirimiz, 13. Eylül saat: 23.45 itibaren tekrar hizmete açılmıştır. Orjinal warplarla çalışmak yoğun emek ve bakım istiyor. İnşallah bundan sonra bu kadar uzun süren baıkım-onarım işlemiyle uğraşmayız. Bu arada daha önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere çok kez saldırıya maruz kalıyoruz. Allah (C.C.) bu işlerle uğraşanları islah etsin. Ama biz yine de önlemizi aldık. Göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı sizlere teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim. Saygılarımla...
api ya helal sana baya çalışıyon

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arda birader mc aleminde senin eline su dökezler baba adamsın vesselam senin kıymetini bu işleri bırakınca anlarlar. 14 saat bakım onarım kasmışsın duyduğuma göre. Başkaları olsa warplar internetten copy/paste işlem tamam.

enderdayi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
haklısın hocam.

burgerman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
guzel server yetkililer ligili ve warplar super