TuranCraft.nitrado.net/FACTION/GTA/KİT PVP/EGGWARS/Survival sunucularıyla hizmetinizdeyiz.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Kit PVP sunucumuzu kapattık. Bununla beraber Kit PVP nin yerine hafta sonu sizlere yeni bir bir sunucu açacağız. Yeni sunucu hub larda pek bulunmayan bir türde olacak. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kit PVP sunucumuzu kapattık. Bununla beraber Kit PVP nin yerine hafta sonu sizlere yeni bir bir sunucu açacağız. Yeni sunucu hub larda pek bulunmayan bir türde olacak. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Ben herkesten önce Haber aldım zaa :D

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arda birader, yeni sunucu için bir hayli zaman harcadığını duydum. Seni bilirim yapmazsın ama okulu ihmal etmedin İnşallah. Allah (C.C) muvaffak etsin.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Herkese iyi oyunlar dilerim.

Yeni suncunun yapım işlemleri biraz uzadı. En kısa zamanda hizmetinde olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

Tüm MC severleri sunucumuza davet ediyoruz.

Herkesi iyi oyunlar.

Herkese iyi oyunlar.

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yeni suncunun yapım işlemleri biraz uzadı. En kısa zamanda hizmetinde olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

Tüm MC severleri sunucumuza davet ediyoruz.

Herkesi iyi oyunlar.

Herkese iyi oyunlar.
Arda Hocam, sunucu işi ne oldu? Haber çıkmadı senden

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yedi düvele karşı Çanakkale'de tarihin en şanlı direnişini gerçekleştirerek "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" şiarını tüm dünyaya kabul ettiren şanlı ECDADIMIZI, rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Merhaba MC Severler,
Turancraft Pokemon sunucusunu hizmetinize sunduk. Pokemon sunucusunu sizlerin alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurarak hazırlamaya çalıştık. Bu nedenle sunucuya orjinal pokemon modunda olmayan lapis ekledik. Pokemon sunucusuna girmek için bazı ayarlamalar yapmanız gerekiyor. Bu konuda hazırladığımız açıklama videosu aşağıdadır. Hepinize eğlenceli oyunlar dileriz.

Tüm MC severleri POKEMON sunucumuzu denemeye davet ediyorum. Sağlıcakla kalın.

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba MC Severler,
Turancraft Pokemon sunucusunu hizmetinize sunduk. Pokemon sunucusunu sizlerin alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurarak hazırlamaya çalıştık. Bu nedenle sunucuya orjinal pokemon modunda olmayan lapis ekledik. Pokemon sunucusuna girmek için bazı ayarlamalar yapmanız gerekiyor. Bu konuda hazırladığımız açıklama videosu aşağıdadır. Hepinize eğlenceli oyunlar dileriz.

Tüm MC severleri POKEMON sunucumuzu denemeye davet ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Arda Hocam, yeni hayırlı ve uğurlu olsun. Başarılar.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Sizlere yeni açılan POKEMON sunucumuzu test etmeye davet ediyoruz. Saygılarımızla.

Tüm MC severlere sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.