TuranCraft.nitrado.net/FACTION/GTA/KİT PVP/EGGWARS/Survival sunucularıyla hizmetinizdeyiz.

TunaYCL

Play.oyunesiri.com
En iyi cevaplar
0
Kalitesiz Sunucularda Reklam Yapılıyor ! İsminiz Bile İç Açıcı Değil !

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmimiz içini açmamış. Allah'a şükür ki "TURAN" kelimesini anlayacak idrakten yoksun birinden övgü almadık.

sunucu süper :)

( fakat kurucuları hiç ilgilenmiyor )
Haklısın birader. Maalesef kurucu arkadaşımız bazı problemleri halletmek için uzunca bir süredir İstanbul dışında. Ocak ayı sonuna doğru dönecek ve sunucuyu tekrar ayağa kaldıracak.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmimiz içini açmamış. Allah'a şükür ki "TURAN" kelimesini anlayacak idrakten yoksun birinden övgü almadık.

Haklısın birader. Maalesef kurucu arkadaşımız bazı problemleri halletmek için uzunca bir süredir İstanbul dışında. Ocak ayı sonuna doğru dönecek ve sunucuyu tekrar ayağa kaldıracak.
Bende tesla var, Fakat ismi eTeslae falan oldu. bir arkadaşım verdi adı adcas.

Bu arkadaş en iyi arkadaşlarımdandır. Fakat sizin repair yetkiniz varsa 1 repair atarsanız çok seviniriz.

Hocam sunucunuz çok güzel, gerçekten tebrik ederim.

Fakat, ben adcas'ın en yakın arkadaşıyım editi aldı adcas arkadaşım, bana verdi inşallah sıkıntı çıkmaz

Çünkü TURANCRAFT Candır <3

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Merhaba, lapissiz faction ve orjinal GTA arayanlar sizleri TURANCRAFT a bekliyoruz.

Orjinal lapissiz faction severleri sunucumuza davet ediyoruz. İyi oyunlar.

Herkese iyi oyunlar.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Sunucumuzun faction bölümü, yeniden kurgulanmak için geçici süreliğine kapatılmıştır. Faction sunucusu yakın zamanda tekrar hizmetinize açılacaktır.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
faction bakıma alınmış en güzel yenilikler gelecek galiba :)

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplere Hayran Kaldım Sizi Yaptınız ?

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplere Hayran Kaldım Sizi Yaptınız ?
büyük bir bölümü elle bir kısmı da mevcut haritaların üzerinde değiştirme ve geliştirme şeklinde yapıldı.

Minecraft GTA severleri sunumuza bekliyoruz. Faction sunucumuz pek yakında müthiş özellikleriyle hizmetinizde olacak.

YARICI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar, faction sunucusuna piyasada pek bulunmayan özellikler ekliyorum. Dönem tatilinden birkaç gün önce faction sunucusunu açarım. Böylelikle öğrenci arkadaşların sınav maratonunda motivasyonlarını da bozmamış oluruz.

korkudata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, faction sunucusuna piyasada pek bulunmayan özellikler ekliyorum. Dönem tatilinden birkaç gün önce faction sunucusunu açarım. Böylelikle öğrenci arkadaşların sınav maratonunda motivasyonlarını da bozmamış oluruz.
Hocam, hassasiyetini ve efendiliğini her zaman takdir etmişimdir biliyorsun. Sınavlar bu gün son sanırım. Hafta sonu aç artık factionu.