Tum1Sek - Eğlencenin Oyunla Karıştığı Türkiye'nin Medeniyetsiz Minecraft Kanalı!

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Senide anlıyorum ancak inan bana sen sadece o fotoğrafı buraya atmak için 1 dakikanı harcadın.Ben onu 2 farklı platforma çözünürlüğünü bozmadan boyutlarını ayarlamaya çalıştım.Neyse bu konu üzerinde daha fazla durmak istemiyorum.Kanalımı beğenmeme sevindim.Eleştiri yapmayın demiyorum ama adam gelip ''Dağdan gelip bağdakini kovuyorsun'' diyor.Şimdi bunun anlamı nedir ?
Valla bilmiyorum :S Bi sözlüğe bakayım...

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neyi 3 yıldır yapıyorsun video mu isim yazmayı mı ?
Anlaşılan o ki konuyu kapatmak zorunda kalacağım.Keşke ilk iki yorumu yapan arkadaşlar gibi insanlar gelse de rahatça konuşabilsek.[DOUBLEPOST=1413913030,1413912979][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar aşiret olarak geldiler herhalde insanları soğutmakta üstlerine yok :S

K

Klood07

Ziyaretçi
Anlaşılan o ki konuyu kapatmak zorunda kalacağım.Keşke ilk iki yorumu yapan arkadaşlar gibi insanlar gelse de rahatça konuşabilsek.[DOUBLEPOST=1413913030,1413912979][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar aşiret olarak geldiler herhalde insanları soğutmakta üstlerine yok :S
Nasılsa seviyeli insanlar değiliz ya ondandır. Not: Bundan sonra cevap yazmayacağım. Benim yerime arkadaşa cevabını verirsiniz.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Anlaşılan o ki konuyu kapatmak zorunda kalacağım.Keşke ilk iki yorumu yapan arkadaşlar gibi insanlar gelse de rahatça konuşabilsek.
Hayat acımasızdır...Bugün burda eleştri ya da herneyse yapmazsak yarın iş hayatında ilk kez bunu görünce çok sarsılırsın...Bunu bil ki şu hayatta her şeyin bir nedeni var...

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayat acımasızdır...Bugün burda eleştri ya da herneyse yapmazsak yarın iş hayatında ilk kez bunu görünce çok sarsılırsın...Bunu bil ki şu hayatta her şeyin bir nedeni var...
Eleştiri yapmayın dediğimi kim söyledi? Ben yapın diyorum ama seviyeli yapın diyorum.
ColdFireTR zaten böyle yeni başlayan insanları ezmekten hoşlanıyor.Adamlar koskocaman konuda gelip bir resme takıldılar.
Şu ana kadar eleştiri yapan herkese çok teşekkür ediyorum.Ve konuyu kapatıyorum cevabımı aldım ben.Bundan sonra forumlarda konu falan açmak yok.Çünkü görüyorum ki yardımlaşmadan çok ezmek üstünlük.Sizlere iyi forumlar hadi eyv.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eleştiri yapmayın dediğimi kim söyledi? Ben yapın diyorum ama seviyeli yapın diyorum.
ColdFireTR zaten böyle yeni başlayan insanları ezmekten hoşlanıyor.Adamlar koskocaman konuda gelip bir resme takıldılar.
Şu ana kadar eleştiri yapan herkese çok teşekkür ediyorum.Ve konuyu kapatıyorum cevabımı aldım ben.Bundan sonra forumlarda konu falan açmak yok.Çünkü görüyorum ki yardımlaşmadan çok ezmek üstünlük.Sizlere iyi forumlar hadi eyv.
Gitme sen yokken forum çok anlamsız :(

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
@RedIsBack @ColdFireTR @ByTheEfsane yahu abartmayın adam tanıtımını yapmış belki Photoshop vs. acemidir uğraşmıştır. Hemen laf dalaşına girmeyin. Adam haklı, biraz daha düşünceli olarak uyarabilirdiniz. Adamı kıstırmaya gerek yok.[DOUBLEPOST=1413914877,1413914753][/DOUBLEPOST]Ayrıca bu forumda 3 yıldır bulunuyor ol, veya şimdi kaydol farketmez, herkes eşittir. "Dağdan gelip bağdakini kovmak" gibi bir durum olamaz çünkü biz ne bu "bağda" kalıcıyız, ne de yeni kaydolan.

K

Klood07

Ziyaretçi
@RedIsBack @ColdFireTR @ByTheEfsane yahu abartmayın adam tanıtımını yapmış belki Photoshop vs. acemidir uğraşmıştır. Hemen laf dalaşına girmeyin. Adam haklı, biraz daha düşünceli olarak uyarabilirdiniz. Adamı kıstırmaya gerek yok.[DOUBLEPOST=1413914877,1413914753][/DOUBLEPOST]Ayrıca bu forumda 3 yıldır bulunuyor ol, veya şimdi kaydol farketmez, herkes eşittir. "Dağdan gelip bağdakini kovmak" gibi bir durum olamaz çünkü biz ne bu "bağda" kalıcıyız, ne de yeni kaydolan.
Adam bize seviyesiz dediyse biz napalım?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Başkalarına seviyesiz yorumlar yapmayın demek benim seviyem gayet yüksek sizde öyle davranın demektir. Bir şeye küçük demek kendinin ondan büyük demek olduğunu anlatır. Karşılaştırma cümlesi yapılarken bir şey ile kıyaslanır. Kısacası seviyeli olmak diye bir şey yoktur. Kendini neyle kıyaslıyorsun, genel ile mi? Bu arkadaşlar ile mi? Sen bu arkadaşlardan seviyeli olsan bile bu senin seviyeli olduğunu göstermez. Hadi sen onlardan seviyelisin fakat genelden seviyesiz olduğunu bu yorumun ile sana açıkça belirtebilirim.

DeathTimer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seviyesini Göstermeye çalışan adam Seviyesizdir o kadar! İnsanları aşağılayarak yada hakaret ederek Seviyeli insan olunmaz!
Seviyesiz Bir Hakarettir.

DeathTimer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu ihbar yönünden çıktı. Küfürde var. !!!