Tum1Sek - Eğlencenin Oyunla Karıştığı Türkiye'nin Medeniyetsiz Minecraft Kanalı!

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhabalar Arkadaşlar!
Bu Minecraft Türkiye forumunda açtığım 2.konu bu yüzden çok heyecanlıyım :)
Bu konunun temel amacı YouTube Kanalımı tanıtmak olacaktır.Girip okuduğunuz için size minnettarım...

****************************************************************************************************
Öncelikle şöyle görkemli bir resimle başlayalım...

Bu görmüş olduğunuz resim kanalımın 2015 Tasarımıdır...
[(Bir hayli uğraştık diyebiliriz). :)]
****************************************************************************************************
Kanalımın temel amacı Minecraft videoları çekmektir.Ancak bunun yanı sıra arada Flash oyunlar ve bir kaç adet
(yerine göre) Kutu açılım videoları geliyor.

Sizlerden ricam bu gelişmekte olan kardeşinize destek çıkmanızdır.Yaşımı saklamayacağım elbet,ben 2000'liyim.
Evet,2000'liyim ancak şunu söylemek isterim ki ben bu YouTube işini 3 yıldır yapıyorum.Size itiraf ederim ki
hiçbir hile kullandığım zaman olmamıştır.Bu kötü sistem gereksinimlerin de bile elimden geleni ardıma koyma-
dım.Yeri geldi 15 Fps ile yeri geldi 40 Fps ile videolar çektim.Şu an da 3 yılda edindiğim bilgiler kapsamında
gayet başarılıyım.Ortalama video başına sabit 100 izlenme geliyor.Tek eksiğim yeni bir bilgisayar almak.Bunu da
Allah (c.c) izin verirse yazın başlarında almayı düşünüyorum.Size yalvarmıyorum sadece gelişmekte olan benim
gibi birçok kardeşimize destek çıkmanızı istiyorum.

Tabi ki eğer kanalıma ortak gelirse onuda reddetmem.Ancak bununda belirli bir koşulları vardır,benden küçük ol-
ması mühim değil aklı başında olsun kafi.Son olarak sosyal medyadaki yerlerimizin linklerini koyup konuyu kapata-
cağım.Bunu sonuna kadar okuyan kardeşlerimin gözleri dert görmesin inşallah (amin).

Youtube Kanalım
Facebook Sayfam

Görüşmek üzere! İyi forumlar!

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Tebrik ederim, başarılı buldum. Paypal hesabı açarsan bağış yapabilirler.

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Wallpaperin novaskinden yapıldığı doğrudur,ancak youtube kanal tasarımındaki boyutlarını ayarlarken,photoshopta ismin yazıldığı yeri denkleştirirken baya bir emek sarf ettik.Ayrıca bu kadar yazıdan anladığın bu muydu? Biz her sene 2011'den beri her yıl tasarım yapıyoruz.Tasarımın kelime anlamını öğrenmişsindir herhalde.O yüzden seviyeli tartışalım.Yorumun için teşekkürler.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dünya küçük derlermiş...İnanmazdım.Bende bu resmi yapmak için çok uğraştım :)

Bu arada nasıl 24 abonede saat başına 100 izlenme geliyor?69 aboneyim ama öyle olmasını çok bekliyorum :(

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım günlük ortalama 100 izlenme dedim.Ayrıca fotoğraf konusunda daha fazla duracaksanız vay halinize.Konunun temel amacını anlayamamış olmanız bana hüzün veriyor açıkçası...Geçmiş olsun ne diyelim..

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim yazmakla çok uğraşmışsındır eminim .s

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun beyler.Kusura bakmayın ama daha seviyeli insanlar yorum yapacak diye düşünmüştüm.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım günlük ortalama 100 izlenme dedim.Ayrıca fotoğraf konusunda daha fazla duracaksanız vay halinize.Konunun temel amacını anlayamamış olmanız bana hüzün veriyor açıkçası...Geçmiş olsun ne diyelim..
Pardon yanlış okumuşum :S Ama bölümün amacını sen yanlış anlamışsın.Buraya kanal tanıtımı değil video koyman lazım....Ya da her ikisi.Walpaper konusuna gelirsek...Çok uğraştım demişsin...Bunu benim yapıp foruma koymam 1 dk sürmedi.Hadi birde 3 dk photoshop de...4 dk çok fazla bir sürede değil.Kanalını beğendim ama biz seviyesiz değil,hatta hayatındaki çoğu kişiden(Sen değil,Yanlış anlama(Akrabalarda değil!))daha seviyeliyiz.Çünkü eleştirmeden gelişmede olmaz :)

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dağdan gelip bağdakini kovmak deyimini yersiz kullandın çünkü ben bu işi 3 yıldır yapıyorum.Sadece forum olaylarına yeni girdim.Sizin bana destek çıkmanız gerekirken koskoca konudan bir resim üzerinde duruyorsunuz.Lütfen ya konuyu terk edin yada adam gibi gelişmem için yazılar yazın.İnsanları soğutmaya hakkınız yok.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dağdan gelip bağdakini kovmak deyimini yersiz kullandın çünkü ben bu işi 3 yıldır yapıyorum.Sadece forum olaylarına yeni girdim.Sizin bana destek çıkmanız gerekirken koskoca konudan bir resim üzerinde duruyorsunuz.Lütfen ya konuyu terk edin yada adam gibi gelişmem için yazılar yazın.İnsanları soğutmaya hakkınız yok.
Neyi 3 yıldır yapıyorsun video mu isim yazmayı mı ?

egmnkrcc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pardon yanlış okumuşum :S Ama bölümün amacını sen yanlış anlamışsın.Buraya kanal tanıtımı değil video koyman lazım....Ya da her ikisi.Walpaper konusuna gelirsek...Çok uğraştım demişsin...Bunu benim yapıp foruma koymam 1 dk sürmedi.Hadi birde 3 dk photoshop de...4 dk çok fazla bir sürede değil.Kanalını beğendim ama biz seviyesiz değil,hatta hayatındaki çoğu kişiden(Sen değil,Yanlış anlama(Akrabalarda değil!))daha seviyeliyiz.Çünkü eleştirmeden gelişmede olmaz :)

Senide anlıyorum ancak inan bana sen sadece o fotoğrafı buraya atmak için 1 dakikanı harcadın.Ben onu 2 farklı platforma çözünürlüğünü bozmadan boyutlarını ayarlamaya çalıştım.Neyse bu konu üzerinde daha fazla durmak istemiyorum.Kanalımı beğenmeme sevindim.Eleştiri yapmayın demiyorum ama adam gelip ''Dağdan gelip bağdakini kovuyorsun'' diyor.Şimdi bunun anlamı nedir ?