Tuhaf ses (kaynağı belirsiz)

The_Amip

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu efekt 1.3.2 de eklendi.bi canlıdan gelmiyor.fon müziği gibi düşünün

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim onlar oyunun orjinal sesleri oyunun ses dosyalarına gir görürüsün eğer duymak istemiyosan ayarlardan ses ve müziği kapa.

Dragonstyles

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yarasa Diyebilirm onların sesi yeni ama sesleri incecik cadı desem oyun saçma olur madende cadı olmaz ama belki bir şey yapılıyordu 3 kafalı küçk ejder gibi bişe onun sesidir oda değilse yeni gelen kara skeletondur.

Eğer Taklit Ediliyorsan Başardın demektir.

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yaşlı büyük anne dediki: herobbrinen den korma canıııımmm koskocaman adam olmişen herobrineb den mi korkacan :D

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madendeydin dimi ara sıra madenden garip ses geliyor o dur belki bende duyuyorum böyle huuu diye

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SON DAKIKA ENDERMANLARIN GOZLERINE BAKMAYIN KORKUTUCU UZUN SUREN BIR SES CIKARTIYOLAR ISTERSENIZ DENEYIN BEN ENDERMAN OLDURDUM OYLE BIR SES CIKARTI

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onurcum sen 4x4 bir boşluk olan bir yarin üstünde durarsan çıkar bu ses yer altı madenlerinde çok olur bende sesler duyuyorum çığlık bile duydum korkucak bir şey yok ben bu sesin kaynağını araştırdım kazdım kazdım yanımda zindan varmış ondan bu sesler çıkıyordu sen o map a gir gez ben eskiden korkuyodum misal herobrineden indirdim yükledim artık o benden korkuyor herobrinenin şu yanı var o da maden kazıyor elinde kazma görebilirsiniz onu takip ediyorum :D bazen beni görüyor ama ışınlanıyor sonra evime geliyor falan oyundan korkma adı üstünde oyun yada lvl atlamışsındır onda o ses çıkmıştır bildiniz gibi lvl atladığınızda bazen ses çıkar değişik değişik sen rahat rahat oyununu oyna kardeşim

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
onurcum sen 4x4 bir boşluk olan bir yarin üstünde durarsan çıkar bu ses yer altı madenlerinde çok olur bende sesler duyuyorum çığlık bile duydum korkucak bir şey yok ben bu sesin kaynağını araştırdım kazdım kazdım yanımda zindan varmış ondan bu sesler çıkıyordu sen o map a gir gez ben eskiden korkuyodum misal herobrineden indirdim yükledim artık o benden korkuyor herobrinenin şu yanı var o da maden kazıyor elinde kazma görebilirsiniz onu takip ediyorum :D bazen beni görüyor ama ışınlanıyor sonra evime geliyor falan oyundan korkma adı üstünde oyun yada lvl atlamışsındır onda o ses çıkmıştır bildiniz gibi lvl atladığınızda bazen ses çıkar değişik değişik sen rahat rahat oyununu oyna kardeşim
saol kardesim iyi oyunlar ya ben strongholdu buldum yanimda bir yatak var potali bulup yanina yatagimi koyayucam 1 elmas kilic bir yay la 71 ok var birazda potion var hani enden cikilmiyoya itemler gidiyomu bilen varsa lutfen soylesin ama emin olsun

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eyer end e giidersen geri dönüş yoktur iyice bi düşün de yap ender dragonu öldürsen ancak geri dönersin