TürkMineCraft'ı İçeriye Bakın...

Konum Yaralı Oldu mu?

• Kullanılan toplam oy
    32

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamlı Bir Yazı Ama Kesinlikle Bu Forum üyelerine bunu anlatamassın

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarama tuz bastın...Şu ilgisiz rehberler yüzünden serverler ahıra döndü.Alacaksan tecrübeli rehber alıcan kardeşim.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Valla beyler adam haklı.. adam gibi sunucu kalmadı.. hepsi bebeler ile doldu (bebe:küfür eden salak saçma lapis serverlerinde hırs yapan kişiler) doğru düzgün sunucu yok açılanlarda hoşafın tadından anlamayan eşşehlerin "bu ne biçim sunucu lapis nerde" gibi konuşmaları ve çıkmaları sayesinde oyuncu bulamama nedeni ile kapanıyor..meydan gene bu salak saçma sunuculara kalıyor..tüm sorun bu kısır döngüde

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla beyler adam haklı.. adam gibi sunucu kalmadı.. hepsi bebeler ile doldu (bebe:küfür eden salak saçma lapis serverlerinde hırs yapan kişiler) doğru düzgün sunucu yok açılanlarda hoşafın tadından anlamayan eşşehlerin "bu ne biçim sunucu lapis nerde" gibi konuşmaları ve çıkmaları sayesinde oyuncu bulamama nedeni ile kapanıyor..meydan gene bu salak saçma sunuculara kalıyor..tüm sorun bu kısır döngüde
Kardeşim öncelikle duygularıma tercüman olduğun için çok çok teşekkür ederim..!
Konuyu açan arkadaşı çok iyi anlayabiliyorum.Çünkü bizzat yaşadığım olaylar.
Şimdi bir server sahibi serverine lapis koysa emeksizce kazanç olacak
Koymasa oyuncular uğraşmak istemez ve yine o serverde oynamaz.ve Server Batar
*Tıpkı benim serverime olduğu gibi*
Böylece server çok kaliteli olsa da o serverde oyuncu tutmaz
İşte her şey o nankör oyunculardan dolayı kaynaklanıyor
Bir servere giriyorum.Dakika başı küfür ediyorlar
Artık Serverlerde Oynayamıyoruz öyle dengesizler yüzünden.
Minecrafttan işte o dengesizler yüzünden nefret etmeye başladım.

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum, benim gibi bir kaç incici ar MC oynayan, tamam ben anlıyorum, ama diğerleri küfür eder, çünkü İnci Sözlük'te küfür = samimiyet ben İnciciler için server açmayı düşündüm ama kimse kafasına takmadı, cezalar biraz daha hafif olmalı, hem İnci Sözlük'te a m k= nokta(.)

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum, benim gibi bir kaç incici ar MC oynayan, tamam ben anlıyorum, ama diğerleri küfür eder, çünkü İnci Sözlük'te küfür = samimiyet ben İnciciler için server açmayı düşündüm ama kimse kafasına takmadı, cezalar biraz daha hafif olmalı, hem İnci Sözlük'te a m k= nokta(.)

Bizene kardeşim açacaksanız hep orda oynayın bana İnci Sözlükten samimiyetse bu ülke ATATÜRK 'ü hiç tanımamış demektir.Beyniniz çalışmıyorsa bizene sonra ailemiz bunları görüp bize bağırıyorlar.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü RAHMETLE ANIYORUZ...

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Bizene kardeşim açacaksanız hep orda oynayın bana İnci Sözlükten samimiyetse bu ülke ATATÜRK 'ü hiç tanımamış demektir.Beyniniz çalışmıyorsa bizene sonra ailemiz bunları görüp bize bağırıyorlar.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü RAHMETLE ANIYORUZ...
yok arkadaşım, biz bazı inciciler anlarız da bazı beyinsiz kardeşlerimiz anlamıyor