=> Türkiye'nin WWE Sunucusu! <=> 1.7.x - 1.8.x - Tek ve Özel! <=

FiratGO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yinede WWE Ye Hiç Benzemiyor... Emek Vermemişsiniz
Emek vermemişmiyiz? Pluginleri ayarlamak, dandikte olsa haritayı yapmak emek değilmi? Ya siz başka bişeyden bahsediyorsunuz yada emeğin ne olduğunu bilmiyorsunuz. İyi forumlar.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rpg sunucusu na benzemiyor

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@YgtGamingTR açmıştı tutulmadı sanırım kapadı

Rpg sunucusu na benzemiyor

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sunucu rpg sunucusu değil zaten yanlış yere açılmış bir sunucu görürsen sol altta olan report tuşuna basıp report etmen lazım

Son düzenleme:

FiratGO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baya düşündüm. Ne RPG'ye nede WWE'ye gerçektende benzemiyor. Hepinizin görüşüne saygı duyuyorum. Gerçektende haklısınız. Bu yüzden sunucuyu bakıma alacağız ve bu konuyu kilitlemesi için bir yetkiliden rica edeceğiz.
Şimdi, v2.0 'de neler gelecek?
- Warp, şuanki haritalar, şuanki pluginler vs. kaldırılacak, yenileri yapılacak.
- Sunucu 1.7 - 1.8 'den 1.8 - 1.9 yapılacak.
- 1v1 getirilecek ve para oradan kasılacak. Genel arena'da ise herkes istediği gibi katılıp birbirlerini öldürebilecekler.
- Daha güzel, daha güçlü bir koruma eklenecek.
- Eren hazır harita kullanılacak diyor fakat kendimiz yapacağız tüm haritaları.
- Ve elimizden gelen herşeyi yapacağız.
Hepinize iyi forumlar.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben beceremedim,sana kolay gelsin.
konu hakkında yardım istersen bana özelden ulaş. Sunucum bayağı açık kalmıştı.
(Sunucu stilini beğenmedim wwe ve wrestling rpg ile uzaktan yakından alakası yok,ppv ler nerede ? en çok adam öldürmek ile şampiyonluğun ne alakası var ? wwe güreşçilerinin hamlelerini yapmayı imkan sağlayan kodlamalar yerine neden savurma 2 li çubuk kullanıyoruz ?Ayrıca breakout antreman salonunda eksik bir sürü detay var.)

Son düzenleme:

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@YgtGamingTR Abi o hareketlerin plugini biliyorsan bize at ki bizde ekleyelim. Henüz öyle bir şey bulamadığımız için öyle yapıyoruz. Zamanla gelişeceğiz,sunucu V2.0 sürümüyle beraber 1.8-1.12 olarak version değiştirdi. Plugin paketleri baştan aşağı değişti. 1v1 sistemi geldi. Kocaman bir arena eklendi gibi gibi. Artık o hile eşyaları sadece kafeste,bir merdivenle tepeye tırmanarak alınacak. Artı olarak servera özel resource packta eklenecektir. her şey zamanla olur,vakit nakittir,bugün serverimiz 6 kişiyi gördü,nice 16 kişilere...

@YgtGamingTR Abi o hareketlerin plugini biliyorsan bize at ki bizde ekleyelim. Henüz öyle bir şey bulamadığımız için öyle yapıyoruz. Zamanla gelişeceğiz,sunucu V2.0 sürümüyle beraber 1.8-1.12 olarak version değiştirdi. Plugin paketleri baştan aşağı değişti. 1v1 sistemi geldi. Kocaman bir arena eklendi gibi gibi. Artık o hile eşyaları sadece kafeste,bir merdivenle tepeye tırmanarak alınacak. Artı olarak servera özel resource packta eklenecektir. her şey zamanla olur,vakit nakittir,bugün serverimiz 6 kişiyi gördü,nice 16 kişilere...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel fakat sistemler ve build iyi değil.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

o hamleleri bizzat ben yaptım.(belki veririm belkide size rakip olurum artık kim bilir)

Son düzenleme: