Türkiye'nin En İyi Mapları!

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle kafama göre koymadım.Konunun yorumlarını inceliyorum.Eklenen haritaların konularında 1-2 kişi beğenmemişti.Onlarda emeğe saygı duymayan ve kıskananlardır.
sırf sana göre güzel diye türkiyenin en iyi mapları demen gerekmez hem kendi kafana göre koyuyorsun hemde sonra öyle yapmadığını idda ediyorsun,ya bu haritalar için oylama yap yada konudan çek git!

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ömer'e hak veriyorum.Ne builderlerimiz var ki bu amatör diyebileceğimiz (Todeskeks'inki hariç) haritalara gözleri kapalı fark atarlar.
Dostum ben builder değilim, işerimi basitten yapıyorum sadece ''Hakaret '' seviyesine kadar gelmeye başlayınca engelliyorum. [Ömer için geçerli]

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Run 5'midir nedir,Başladım birinci bölümde zıplıyamıyoruz kafamızda blok var üstüne açlık barıda boşalıyor.Tamamen amatör bir çalışma.
Sen iyimisin ?, Açlık barı gitmesin diye oraya KOSKOCA YEMEK koydum, Amatör diyosun zor olsun diye oraya o blokları koydum inanmıyorsan lets'playi izle onlar nasıl geçiyorda sen geçemiyorsun ? ben miyim amatör ? birdaha düşün.

Akoleroski

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritada geri dönüş yok,Parkura gir mal mal bak ,Sonunda zaten camları kırmaya başlarsın.Zor olsun diye tepemize zıplamamız için blok koyuyursun ve aradaki mesafe 2 blok üstelik çit ve bu 1.parkurda.
The run 4'ün devamı olduğunu biliyorsun değil mi ?, Eğer bilmiyorsan the run 4'ten başla.Daha iyi idrak edersin.