Türkiye'deki Tek Towny Sunucusu SteakNetwork 1.7.x !

Sunucumuzu beğendinizmi

• Beğendim

Kullanılan: 45 70.3%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 19 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    64

NarutoBT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
inşallah güzeldir gerçekten ilk kez bu bölüme konu atan birini görüyom helal olsun sana

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olması için elimden geleni yapıyorum Türkiye'de bu sunucu tipi hiç yok ilki 2012 de açıldı 2 yıl sonra ilk defa açan benim Türkiye'yi geçtim yurtdışında bile yapan kişiler çok az onlarda hubunda oyun fazla görünsün diye yapıyor ama bu sunucuya bağımlı olacağınıza eminim çok zevkli oynaması :)

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
özenti UcanKofte benim eski Profil fotomu kullanıyosun
"Sen Giderken Biz Geliyoduk"

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
özenti UcanKofte benim eski Profil fotomu kullanıyosun
"Sen Giderken Biz Geliyoduk"
Hahaha.bunu senden görmedim başka bir forumda görmüştüm ayrıca 2013 ocaktan beri ben burdayım sadece bazı nedenlerden dolayı hesabımı değiştirdim bide lütfen konuyla ilgili mesaj at .

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahaha.bunu senden görmedim başka bir forumda görmüştüm ayrıca 2013 ocaktan beri ben burdayım sadece bazı nedenlerden dolayı hesabımı değiştirdim bide lütfen konuyla ilgili mesaj at .
konuyla ilgili mesaj olarak server kötü ve kimse yok

TheRegardianGM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Süper Arkadaşlar Açılınca Herkezi Beklerim Çok İyi Ve Türkiyede İlk İlgili Yetkililer felan Süper SW !!!!!!!!!!!!!

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Tek değilsiniz. Bizim de Towny sunucu çalışmamız var.

TheRegardianGM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ŞU AN TEK AÇIK SW STEAK NETWORK SAYILIR KOLAYSA BU GÜN YÜRÜRLÜĞE KOYUN NERDEYSE 4 HAFTADIR UĞRAŞIYORLAR[DOUBLEPOST=1406036013,1406035973][/DOUBLEPOST]BİR SUNUCU AÇMAK EMEK İSTER

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek değilsiniz. Bizim de Towny sunucu çalışmamız var.
Tamam sizin çalışmanız var ama biz bu işe çok fazla para harcadık 1 aydır closed betada durması 300 liraya maal oldu sadece çalışmak ile olmaz ben mobil ödeme sistemi için ne kadar uğraştım kimlik fotokopisi 6 aylık elektrik faturası 6 aylık banka hesap dökümüm ve sözleşme imzaladım bide bunun plugin paketi var sunucusu var basit değil yani :/