İstek Türkiye'de daha önce adı geçmemiş bir eklenti : Towny

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ben Alihan.Bugün sizlerden Towny hakkında yardım dileyiceğim.Towny bir krallık kurma eklentisi , daha iyi anlamanız için Faction ile Survivalın birleşmiş halini düşünebilirsiniz.Towny eklentisinde ilk başta bir köy kuruyorsunuz, sonra köyü geliştirebiliyorsunuz.Ve belli bir miktar paraya ulaşabilir iseniz bir ulus/devlet kurabiliyorsunuz gayet eğlenceli bir eklenti.Benimde amacım bu sunucu eklentisini türkiye'ye getirip insanlara daha güzel zamanlar geçirtmek.Eklenti hali hazırda var lakin küçük bir problem var,eklenti ingilizce aslında bunu çevire bilicek kadar ingilizcem var lakin nasıl ve ne şekilde bu plugini türkçeye çevirebilirim bilmiyorum.İnternetde baktığım kadarı ile Eclpiseden bahsetmiş ama ben tam olarak anlıyamıyorum belkide benim biraz geri kafalı olmamdandır.Şöyleki sizlerden bana yardımcı olmanızı diliyorum , bu bana eclipse kullanarak veya başka bir şekilde editlemeyi öğreterek olabilir yada sizler ile bir olup sizler sayesinde bu plugini çevirmek.Eğer derseniz bunlar para ile olur, az bütçemle sizler ile anlaşmayı denerim.Eğer sorunuz var ise buradan sorabilirsiniz.[Towny eklentisinin resmi sitesi : Towny.palmergames.com , Benim Discord kullanıcı adım : Alihann#2076][Fotoğraf bir Towny sunucusun dynmap'inden çekilmiştir.]
Adsızss.png

Son düzenleme:

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oynayacak kafa ve yanına çok fazla arkadaş lazım, bu tarzı seven kişide çok az o yüzden yabancı sunucularda oynamaya devam etmeliyiz

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
oynayacak kafa ve yanına çok fazla arkadaş lazım, bu tarzı seven kişide çok az o yüzden yabancı sunucularda oynamaya devam etmeliyiz
Olsun bence oynanır. İngilizce bilmeyen arkadaşlara yazık değil mi?

Ben hazırlamaya yarın başlıyorum @AtlantikAlihan
Ücreti özel mesajla yazmıştım.

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugini winrar ile açarsan genelde düzenleyemediğin dosyaları düzenleyebilirsin

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.jarın içinde english.yml diye dosya var onu açıp düzenlersen yani türkçeleştirirsen istediğini yapmış olursun o dediğin site üzerinden indirdiğin .zip in içinde ki .jar ların içlerinde var dil dosyaları onları yapsan yeterli