TürkiyeCrafting Sponsor Alımları

kaanSFKS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar,sunucumuz kapandığından beri sponsor aramaktayız.Eğer ilgilenenler olursa skype adresimden bana ulaşabilirler.Sunucumuz kapanmadan önce 80 kişi günlük onlinesi vardı.Lagdan dolayı kapattık.
Pluginlerimiz tarafımızda hazırlanmıştır,sunucu çok tutulmuştur.Sponsor arıyoruz.
Sponsor'un Sahip olacağı Yetkiler : [Sponsor] permi ve tüm adminlik yetkileri olacaktır.

BrownCheel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AxiTR ben serverinde oynuyorum nickim ByPorTaL. VIP aldım ve çok memnunum. Ban yemediğim takdirde, server kapanana kadar Axi de oynamaya devam edeceğim. En kısa sürede VIPimi KralKurt yapacağım. AxiTR ancak serverinle biraz daha ilgilenirsen daha iyi olacağına inanıyorum. Aşırı çok para kazanıyorsun :) Benim kendi serverim-VDS m olmasına rağmen yönetimini diğer adminlere bırakıp Axi ye gidiyorum gizlice :) Hatta oyuncularım nereye kaçıyon daha wq attırcaz diyolar. Axiden iyi tek server görmüştüm. O da Minecraft a ilk başladığım server Aviana dı. Sonra Aviana ile bir gerçek öğrendim ve şimdi MineCraft hayatım AxiOnline den ibaret.. Teşekürler AxiTR !! 3 yıldır oyuncunum. (Bu arada paralarımız gitmiş abi onu en kısa sürede geri getirir misin ? 520K :D )