TÜRKİYE HARİTASI V1.2

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir çalışma. Tebrikler ve iyi Forumlar.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Türkiyede bu tür programlarla ilgilenen kişilerin olduğunu görmek beni onurlandırdı. Yabancı kanallarda gördüğümüz haritalar,kızıltaş mekanikleri ve yeni MCEdit filtreleri gibi yeni bazı şeyler demekki türklerdende çıkabiliyormuş. Herşeyin başı inanç.

enver485

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
koyu yesiller agac ve istanbulda yok :/

Delimafya

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstanbul fazla yeşil olmuş :) Geri kalanı şimdilik güzel. önemli dağ ova ve nehirlerin eklenmiş halinide görmek hatta bu mapi bitirince burda birilerinin advanture map hazırlamasınıda isterim açıkcası :)
Kardeşim ilk işim harita tam bitsin trabzon rize ofu yapmak olcak oldugu gibi :D

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Süper :sırıtmak: İnsanlık Gelişmeden Önce :sırıtmak:

Banada öyle geliyor daha insan ayağı basmamış galiba istanbula. Haritanın tamamlanmasını bekliyorum bende tahmin ettiğim kadar büyükse güzel bir şehir tasrlıyorum.(23 ünden önce biterse yerleştirebilirim . 23 ünden sonra bilgisayarım olmayacak)

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanları hayattan soğutacak espirilerim vardır.. bu daha başlangıç.. :sırıtmak:

hay ben senin :SAd AS.d AS: aS D:asD :[DOUBLEPOST=1378506400,1378506194][/DOUBLEPOST]ben eğer başlamayı başarırsam (biraz tembelimdir :D) buraya 81 ili yapabilirim ama harita büyükse uzun sürsede zevkli olur :D

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim herkese :)

RobinLee21

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal Olsun Kardeşim Mükemmel Olmuş Birazdan Arkadaşlarla Ev Felan Yapcaz Bu Haritada :D

cemayturan641

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Olmuş.Ellerine Sağlık.Bu Haritayı Yapmak Bile Çok Zor.