Türkçeye cevirilmis map /1.7.2/parkuor/adventure/küfür/map/türkish/english

ceviri ve map nası

• ceviriler pek ii değildi

Kullanılan: 0 0.0%
  • parkur yapmaya calısırken öldüm

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar bugün sizlere süper bir mapın çevirisi yaptım isşallah beğenirsiniz

İssallah parkurları yaparken kanser olmazsınız neşe ben size anlatayım

Çevirmenin özellikleri :
  • ÜNİVERSİTE 4 DE GECMİSTİR
  • 3 DİLDE TÜRKCE KADAR İYİ KONUŞUR
  • SÜPER PARKURCU VE HUNGERGAMESCİDİR
  • STEAMDAN BELEŞE CEKİLİŞ YAPAR ( 25 DEFA )
  • AMA BU MAPA GELDİNDE BEYNİM ÇÖKTÜ
haritanın özellikleri :
  • Sinir hastaları oynamasın!
  • kalbi rahatsız olanlar oynamasın!
  • tamamen kanşer parkurlar ilk'te kolay ama gidtikce küfür'e yada bağırmaya baslarsınız
  • bunu yapan 2 kisi'dir çeviren kam1109 skypesi xxmertxx21
  • oynadığınızda görürsünüz :D ben uyarılarımı yaptım
ELEMAN ARANIR !!!!!
  • kesinlikle iyi cevirici olsun şu diller'de uştalastıysa kesinlikle bekliyoruz [ Çince,İngilizce,Almanca,İtalyanca. ]
  • kız veya erkek farketmez!
  • skype adım :xxmertxx21
Mapın ilk bölümü :

Mapın 2.bölümü:

BURAYI BİTİRENE PREİMUM ÖDÜLÜ OLAN MAP :

ORAYI VİDEO'YA ÇEKİP HİLESİZ VE 1 KERE BİLE ÖLMEDEN BİTİRENE VERİLİR

Mapı yapan kişiler: TrapizodusMc ve Mirgeaus

Mapı çeviren: kam1109

ÇEVİRİLERDEN ÖRNEK :

Mapın birkac yerini çeviremedim beynim yetmedi ve yorgun hissediyodum eğer altan yazarsanız çok sevinirim ve 5 dakkada yenilenir ve sunulur yardım edenlerinin arşive ekleriz :D görüşleriniz ve istekleriniz benim için önemlidir!!

türkçe çeviri link'i : http://www.dosya.tc/server39/WLvPlL/Skip.rar.html

virustotal link'i : https://www.virustotal.com/tr/file/...8dc48f455e439f274d4d8cbd/analysis/1424122002/

Mapın [ ingilizce ] orjinal hali : http://www.mediafire.com/download/pgeuxmxtyuzbxa3/Skip v1.1.zip

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Dostum İyi Güzel Çeviri Yapmışsın Ama Kendin Güzel Bir Dille Çevirseydin Daha İyi Olurdu Yazım Hataları Çok Fazla
Örn Tabeladaki " Düğmeye bastında diyer bölüme gitcen "

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum İyi Güzel Çeviri Yapmışsın Ama Kendin Güzel Bir Dille Çevirseydin Daha İyi Olurdu Yazım Hataları Çok Fazla
Örn Tabeladaki " Düğmeye bastında diyer bölüme gitcen "
bunları bildirdin icin saol 5 dakkaya değistiyom[DOUBLEPOST=1424124130,1424124056][/DOUBLEPOST]
Biraz daha Türkçe'yi düzgün kullanarak çeviri yapın şu cümle hiç olmamış ''düğmeye bastında diyer bölüme gitcen'' ayrıca kolay gelsin.
gecenin 22.00 de cok yorgun olyuom zaten tek yaptım icin baya uzun sürüyo ama bilgi icn saol düzeltirim

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
bunları bildirdin icin saol 5 dakkaya değistiyom
Konudaki Yazım Hatalarını Göz Önüne Alırsak Haritadaki Neredeyse Tüm Çeviriler Böyledir 5 Dk Da Değiştirebileceğini Sanmıyorum
( Yazım Hatasıyla Dalga Geçme Söz Konusu Değildir Uyarı Vermeye Kalkacak Yetkiliye Selamlar )

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzenleme sistemi saat 12 de basladından dolayı btünü sorunları söyleyin ona göre yapalım ve burada mapın orjinal hali icin de virus total koymaya gerek varmı ?[DOUBLEPOST=1424125975,1424125146][/DOUBLEPOST]
Konudaki Yazım Hatalarını Göz Önüne Alırsak Haritadaki Neredeyse Tüm Çeviriler Böyledir 5 Dk Da Değiştirebileceğini Sanmıyorum
( Yazım Hatasıyla Dalga Geçme Söz Konusu Değildir Uyarı Vermeye Kalkacak Yetkiliye Selamlar )
düzeltmeler yaptım ressimleride yeniledikten sonra biter söyledin icin saol bi bakarmısın daha hata varmı diye baya oldu türkce konusmayanı[DOUBLEPOST=1424173839][/DOUBLEPOST]Güncellesmis ve bütün yazı bugları kalkmıstır ++++

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Keşke haritanın adını ölme simulasyonu koysalarmış. Oyunu ölmeden bitirmek inanılmaz zor.

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bitirenler var :D[DOUBLEPOST=1426534477,1424179979][/DOUBLEPOST]Beyler bayanlar kimsemi o ender kuleyi bitiremedi hada preimum veriyom. (kapanmadı daha )[DOUBLEPOST=1428146320][/DOUBLEPOST]pek fazla ilgi yok gibi[DOUBLEPOST=1432292524][/DOUBLEPOST]Güncel ++++[DOUBLEPOST=1433961285][/DOUBLEPOST]güncellendi

drksnk1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
4.bölüm buzlu bölümün ilk başında düşüyorum böle merdiven var çok fena sinir oldum :sinirli: