Türkçe Hunger Games - Bedava! Gidip Satın almayın.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hitagi_San ın konusuna bir şey demiyorum güzel yapmış fakat iki üç kelime türkçe yaptı diye biyerleri kalkıyor. cizgiflim le animasyonların farkı vardır fakat ikiside çocukca.... Bundan Sonra sizin gibilerle konuscagıma forumdaki arkadaslarima yardim ederim daha iyi..

Tesekkurler kardesim .

Lan senin ebeni sülaleni....Başlatma beni şimdi
Sen neyin ne olduğunu bilmez, millete laf atıp animeye çocuk işi diyen süper cahil, senin gibiler yüzünden bu kültürler gelişemiyor.Sen animenin ne olduğunu bilmemen suç değil, ÖNYARGILI OLUPTA BÖYLE DAVRANMAN SUÇ, GİT Bİ ARAŞTIR nedir ne değildir bu anime diye.Şu anda sinirden elim ayağım titriyor.

Adminler eğer bana ceza veriyim mi diye düşünüyorsanız verin gitsin.
Ve diğer üyeler umarım sizde araştırmayı öğrenmeyi aklınızın bir kenarında tutarsınız.

NOT:Bu plugin 1.5 serverlardada çalışıyor. :D sdfasfdsa Bu kadar şeyi üstüne bunu eklemem acayip oldu lan :D

AuraCan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir şey sorucam cevaplarsanız çok sevinirim your kits other kits nasil ayarliyoruz söylermisiniz ?

NeyeBakiyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
of egoist çocuk bana geliş diyebilmek için 18 yaşını geçmelisin daha benim verdiğim şeyle plugin paketi yapıyorsun bir beğeni koymuyorsun hiç anlamıyorum sizi. ah türkler.
sen bari editlesen olmazmı ha normalde bizde biliyoruz editlemeyi 7 yasinda geliyon forumlara büyü artik süt iç lan!

NeyeBakiyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ahmetmelihtr animeyle çizgifilmin farkı vardır.Ve senin ergenin teki olduğuna eminim.Hitagi eline sağlık çok güzel bir çlaışma olmuş.Adam gidip inslar parayla almasın diye türkçeleştirmiş işte hatta vdsme attım şimdi ip vericem teşekkürler.Beğendim.
Animeler sadece küçük çocuklar içindir !

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsteyenlere Plugin paketi dizmek için yardimci olabilirim permleride biliorum :)

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Su an tek sorunum coin hata verior yoksa tam hazır plugin paketi :)

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belli oluyor kimin kimden çaldığı. Konu tarihlerine bak istersen :)

Hitagi_San Plugin Paketi = 16 Ocak 2013
AhmetMelihTR Plugin Paketi = 1 Şubat 2013

ahmetmelih in çalıntı bir plugin paketi yapacağını sanmam birsürü forumda ahmetmelihin plugin paketlerini farklı adla değiştirip benim die sunuolar sen ahmetmelihin plugin paketini yükle içindeki çevirilere bak tamamen kendinin olduğunu görürsün iyi forumlar...