Türk Youtuber'lar...

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Türk Oyun Youtuber'ları gerçekten iyi videolar çekiyorlar bildiğiniz gibi. Kaliteli yani. Ama kalite için kaliteli ses lazım. İyi bir mikrofon yani. Ben de bu mikrofonlardan almak istiyorum. Ama modelleri filan bilmiyorum. Bilen birileri Videoyun olsun, Fare Düşmanı olsun, AgunZagun, LeHamam, Burak Oyunda, Servet Carey, Beril Sergün, Derin, Azelza Alp, Pinti:panda: TV ve bunlar gibilerinin mikrofonlarını yazabilir mi ? BİR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN PAYLAŞSIN !!!

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu sapmasın lütfen. Onlarınki webcam değil.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen uyduruk markalar bile kaliteli ses sağlıyor. Mesela benim kulaklığım, uyduruk marka ve 25tl ama emin ol ege'nin mikrofonu ile yarışır. Biraz araştırırsan böyle mikrofonlar var. Ama illa kaliteli marka olsun dersen logitech ve a4tech bu işi iyi yapıyor. Veya thermaltake'in oyuncular için kazık ama bir o kadar kaliteli ürünleri de var ^^

Sana bi haberim var. Ege'nin mikrofonu da 30 tllik :D Ona sordum ne marka mikrofon kullanıyorsun diye ne bileyim 30 tllik logitech anakartım iyi ondan kaliteli geliyor sesim dedi. Ve ben logitech h150 aldım 50 tlye. 8 liralık mikrofon kadar sesi gelmedi kaydedicide. Artık olan mikrofonlarla idare edecem. Bilgisayar toplayınca da logitechi onda denicem yeni anakartta. yine olmazsa gider apextone alırım. 200 TL. Orkun ışıtmağın mikrofonu.[DOUBLEPOST=1376479039,1376479004][/DOUBLEPOST]Çok yazım yanlışı var kusra bakmaıyn aceleyle yazdım :D

Aribza

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alp Abi Bi ara Kulaklık Mikrofonuylaydı Eskiden

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genelde Mikrofonlar Profosyonel olmadığı sürece öyle oluyor :s

Ses kartıyla da alakalı oluyor, ve ortamdaki yalıtım ile. Ege abiye sormuştum 30 tllik bir şey ses kartı ile anakart iyi ondan iyi ses alıyorum demişti.
hacı o değilde benim mic süper ama heralde girişi biraz arızalı bende bilmiyorum ama http://vocaroo.com/i/s0rUPgc8atuE şöyle bi ses çıkıyo
Micin ne acaba ? Marka ve model ?