Trove bölümü açılsın/açılmasın oylaması

Trove bölümü açılsınmı ?

• Açılsın

Kullanılan: 13 38.2%
  • Açılmasın

Kullanılan: 21 61.8%

• Kullanılan toplam oy
    34

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
"açılan" farklı "çıkan" farklı şeyler :D Oyunun çıkış tarihi 9 temmuz olarak görünüyor steamde fakat Oyun 2014de falan açıldı. Kendi açımdan keşke steam'e gelmese diyordum şu sunucu olayları falan sıkıntı yapıyor çok :(. Ama Steam'e gelmeden önce ve sonrası cidden apayrı. Şimdi çok daha eğlenceli olmuş , kendine bağlayan bir oyun olmuş. Tek sorunu dediğim gibi şu an sunucu problemleri, o da zaten çözülemeyecek bir şey değil. 8/10 -IGN falan asdasdsa neyse kolay gelsin size :D ( 13 level tomb raiser'ına geri döner... )
Edit1= "30+ Dakika bekle" yazısıyla karşılaştı.
Oyun Kapalı Sen Nasıl 30 Dk Yı Gördün :p
Ben 1 Sene Civarından Beri Kapalı Betayken Takip Ediyordum Oyunu Ama O Zamanlar Çekilen Videolarda Hub Da Neredeyse 5-6 Kişi Vardı Oyuncusu Az Ve Yabancı Dil Diye Pek Bulammamıştım Sonradan Baya Kapalı Beta Key Aradım Bulamamıştım O Günden Sonra Bıraktım Pek Türk Kitle Olmadığından Bu Günlerde Forumda Baktım İlgi Görmüş Başlayım Dedim
Beklediğim Oyunlar Arasında Albion Trove Planets3 Falan Vardı Birde Wildstar F2P Olmasını Bekliyordum :p

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben 1 Sene Civarından Beri Kapalı Betayken Takip Ediyordum Oyunu Ama O Zamanlar Çekilen Videolarda Hub Da Neredeyse 5-6 Kişi Vardı Oyuncusu Az Ve Yabancı Dil Diye Pek Bulammamıştım Sonradan Baya Kapalı Beta Key Aradım Bulamamıştım O Günden Sonra Bıraktım Pek Türk Kitle Olmadığından Bu Günlerde Forumda Baktım İlgi Görmüş Başlayım Dedim
Beklediğim Oyunlar Arasında Albion Trove Planets3 Falan Vardı Birde Wildstar F2P Olmasını Bekliyordum :p
Planets cube o planets3 yanlış anlaşılır millet planets2 veya planets1 diye aratıyor sonra :)

Nostale is best mmorpg.

Signaturst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Genelde 30dk+ yazıyordu . Bende bi öngörme yapayım dedim edit yaptım. Alıntıyı düzeltsene , fazla çaktırmadan :D

// Bu arada eskiden Hub level 1 areasıydı. Cornerstonelar falan vardı :D Daha güzeldi şimdi değişmiş hub yeri. Deniz üstünde mi ne bende anlamadım zaten :D

JoeDalton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
55 levelden sonra oyunun sadece kendisine para yatıranı eğlendirdiğini anladığım için oyunu bıraktım.
Aynen 57 levelde bıraktım .... Archer SP1 + 5 SP2 + 9 - R6 SET - HALI - Şogun Çalıkuyruk hepsi oyun içi emekle ..

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
55 levelden sonra oyunun sadece kendisine para yatıranı eğlendirdiğini anladığım için oyunu bıraktım.
Piyasadaki Her Oyun Öyle F2P Olan Oyunlar
Örn Bir Oyunda Para Veren Bir Kişi 1 Ayda 3 Yıl Emek Vermiş Solo Birinden Üstün Olabiliyor
Tek Para Yatırmadan Mmo Oynamanın Çözümü TS - RC İle İletişim Kurup Sürekli Oyunda Olan Bir Ekip İle Düzenli Görev Dağılımları Halinde Para Veren Birinin 1 Ayda Yaptığını Bir Klan Olarak Aynı Zamnda Yapılır Tabi Bir Oyununa Göre 20 Kişi Kadar En Az Olmalı Bazı Oyunlarda 20 De Yetersiz :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynen 57 levelde bıraktım .... Archer SP1 + 5 SP2 + 9 - R6 SET - HALI - Şogun Çalıkuyruk hepsi oyun içi emekle ..
Helal olsun bunları parasız yaptıysan baya zor emekle yapmak. Oyunda yan hesap diye bir olay var adam düşük levelken basıyor parayı alıyor kendine 99 level +5 WildKeeper alıyor millet sp3 için bir taraflarını yırtarken adamlar parayla gölge res alıyor WK ışık elementi olduğu için zaten gölge elementine 7k vuruyor. Adaletsiz oyun biraz.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konunun amacından sapmazsak sevinirim.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence açılmasın çünkü;
İlk olarak forum amacından çıkmış olur sonuçta burası Minecraft forumu
İkincisi tamamiyle mantık dışı bu tıpkı salatanın içinde çikolata istemek gibi olur
Üçüncüsü ise forumda kaosa neden olur Trove bölümü açıldıktan sonra insanlar "Anime bölümü açılsın, dizi bölümü açılsın, steam bölümü açılsın" gibi şeyler istemeye başlayacak ve yetkililer tüm bunlar ile uğraşmak zorunda kalacak.
Hiç gerek yok böyle şeylere konu açıp muhabbet edin işte bölüme falan gerek yok.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerek yok, çokta büyütülecek bi olay değil bence warframe varken trove niye :D

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Her popüler oyun için forum açılsaydı ohoo -_-