Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
beyler öğlen 16:30 gibi gircem şimdi az durucam ama gelince şöyle bi 15-20 kişi olursa tadından yenmez biraz rpg yaparız ticaret yaparız vb :D

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
GRIEF PREVENTION - CLAIM SİSTEMİ EKLENMİŞTİR!! ARTIK CLAIM ATABİLİRSİNİZ.
KOMUT: /claim SADECE BELİRLİ ÖLÇEKTE ATILIYOR. YOUTUBE DA NASIL YAPILDIĞINA DAİRE VİDEOLAR VAR.. İYİ EĞLENCELER!

KENDİ EVLERİNİZE CLAIM ATIN SONRA EVİM YIKILDI AŞIM SOĞUDU DEMEYİN.

TİCARET YAPMAK İÇİN: /money pay ÜYEADI MİKTAR
GÜNCEL PARA HESABINIZ İÇİN: /money

artık yemek ticareti yapabilirsiniz!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
magnimarcos hadi yine iyisin bize müttefik buldum :D

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whiterun'a katılmak isteyenler bağlılık yeminiyle gelebilirler.Winter Kingdoms birliği (Sunucunun ilk siyasi ülkeler birliği) kurulmuştur !

Son düzenleme:

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fallen Kingdom'da oynamıştım bana 50 lira kazık atıp sunucuyu kapatmıştınız. Şeref yoksunları.
Bu sunucu kesinlikle ve kesinlikle dolandırıcı ve gram rol bilmez RPG bölümünün yüz karalarının sunucusudur. Amacım baltalamak değildir. Bizzat beni dolandırdılar.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir kaç hile uyarısında bulunacaktım.
isimler: Boerue,spillbert

ReconFox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skype verirmisiniz

bir hack tespitinde bulucağaım isim YasinTTR

Ban kaldırabilirmisiniz hack ile oynayamacağım söz veriyorum

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
10401735[/URL]]@Tekyedilan 10268772[/URL]]@ComodoGaming 10442643[/URL]]@MavimsiBeyaz 10440133[/URL]]@onurw58 10445369[/URL]]@MrTeenLe 10445912[/URL]]@PatikliPenguen_Real 10447256[/URL]]@UcanHiyarSC 10425666[/URL]]@MagniMarcoS 10442597[/URL]]@hacem23
ARKADAŞLAR MERHABA. SUNUCUMUZA CLAIM VE CHEST KİLİTLEME SİTEMLERİ GETİRİLECEKTİR.

ALTIN KÜREKLİ CLAIM SİSTEMİNİDE EKLEYECEĞİZ ÇOK İSTEK OLDUĞU İÇİN.. BUGÜN AKŞAM HERKESİ SUNUCUYA BEKLİYORUZ. ARKADAŞLARINIZI TOPLAYIN GELİN. ÖZELLİKLE KÖY LİDERLERİNE DUYURULARIMIZ OLACAK!!
köyün içinde çitletin arasında kaldım büyük köyde çıkamıyorumki geleyim :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boerue banlandı zaten Cenk abi banladı :) diğeriyle ilgilenirsen sevinirim

Skype verirmisiniz

bir hack tespitinde bulucağaım isim YasinTTR

Ban kaldırabilirmisiniz hack ile oynayamacağım söz veriyorum

sen şu Hileyle hoplayan zıplayanmısın oysan senin için hile açtım merak etme kapattım ben

Lahuti ile cenk abi unutmayınki Hile açmıyanlar sadece sizin ile oynamak için gelenlerdir...

Not: serverin yarısı hack

Bu arada Krallıgın ismini değiştirirmisiniz Kral beni kral ilan etti ve serverden cıktı da Freljord istiyorum krallıgın ismini

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önerilerinizi isteklerinizi hile bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz. Sık sık ekip arkadaşım @lahuti ile durumla ilgileniyoruz.

Hassssan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence sunucu güzel birazdan giricem ama bir WEB sitesi açılması lazım SAMP daki gibi oluışumlar olması lazım bence
Veya meslekler Kuruluşlar
Birde skype adreslerinizi verebilirmisiniz birkaç bilgi alacağımda doğru düzgün bir sunucuya başlamak istiyorum

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bence sunucu güzel birazdan giricem ama bir WEB sitesi açılması lazım SAMP daki gibi oluışumlar olması lazım bence
Veya meslekler Kuruluşlar
Birde skype adreslerinizi verebilirmisiniz birkaç bilgi alacağımda doğru düzgün bir sunucuya başlamak istiyorum

blackhawk-tr-

SAMP oynayan birini görmek sevindirici. Ekle dostum. Yazarsın.