ToprakCraft_V2 || Solar Survival Map || %100 Orjinal || Damga Vuracak || Professional

mehmet_erim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ToprakCraft Version 2 (02.31.2013)
Görevler
ToprakCraft Giriş Yaptıktan Sonra Tabelaları Okuyarak Devam Etmek !​
Server Ayarları
Kesinlikle Survival Modda Oynanmalıdır. ( /gamemode 0 )​
Moblar,Yaratıklar Açık OLmalıdır.​
2 Kişi İçin Yapılmıştır.​
Otomatik Canavar Spawn Kapalı Olmalıdır.​
Texture Pack
Map Yükleme
Evet şimdi indirdiğimiz rar dosyasını masaüstüne kaydediyoruz.Sonra rar dosyasına tıklıyıp buraya çıkart diyoruz. Sonra başlat menüsünde arama motoruna (windows 7 de oluyor xpde bilmiyorum) %appdata% yazıyoruz.Ve entere tıklıyoruz.En üstte .minecraft adlı dosyayı açıyoruz ordan save denen dosyayı buluyoruz.Save dosyasının içindekiler sizin yaptığınız haritalardır.Neyse biz devam edelim.Save dosyasının içine rar dan çıkardığımız world dosyamızı atıyoruz ve oda world lerimize ekleniyor.Sizde girip oynayabiliyorsunuz.​
ToprakCraft Version 2 (Resimler)
ToprakCraft_v2 (Youtube)
Toprakcraft Version'ları
-----------------------------------------------------------------------------------------
Kesinlik %100 Orjinaldır Kendi Tasarımımdır Yorumlarınızı Bekliyorum !

djxxogidjxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benimde boş dünya çıktı yapacak bişi yok baska maplere yönelecez herhalde :(

mehmet_erim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
boş dünya çıktı
benimde boş dünya çıktı yapacak bişi yok baska maplere yönelecez herhalde :(
bende boş çıkmadı fakat sonra size video çekip gösterim dedim 2. denememde boş çıktı
boş dünya çıktı

Linkler Yenilendi Boş Dünya Olayı Çözüldü İyi ToprakCraftlar Videolarınızı Bekliyorum :)

mehmet_erim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Ayarlarına Bakarsan Survival Modda Oynayınız Yazdım :) [ /gamemode 0 ] Yazınız :) 2 Kişilik İçin Yapılmıştır.

mehmet_erim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ALINTI YAPMIŞSIN BEN DAHA ÖNCE GÖRDÜM BU MAPI SADECE İSMİNİ DEĞİŞTİRİP KENDİ ADINA KOYMUŞSUN RAPOR EDİLDİN
Tamam doğrudur ama o kadar çok emin olmayalım doğru da söylüyor olabilir :) bi soru sorarak anlayabilirim galiba çalıntı olup olmadığını :)
Kardeşim bu map ile ilgili daha önce açtığın konunun başlığı neydi ?

mehmet_erim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam doğrudur ama o kadar çok emin olmayalım doğru da söylüyor olabilir :) bi soru sorarak anlayabilirim galiba çalıntı olup olmadığını :)
Kardeşim bu map ile ilgili daha önce açtığın konunun başlığı neydi ?
https://forum.gamer.com.tr/threads/toprakcraft-survival-2-kişilik-macera-arayanlara-bugün-Çıkardım-taze.45537/ Kardeşim Hesabım Engellenmeden Actıgım Konu Tabi Engellenince Konuda Gitti !

Yotube Video Altındaki YorumaBakarsan Adım Mehmet Erim 1Ay Önce Yorum Yapmışım !!!

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
https://forum.gamer.com.tr/threads/toprakcraft-survival-2-kişilik-macera-arayanlara-bugün-Çıkardım-taze.45537/ Kardeşim Hesabım Engellenmeden Actıgım Konu Tabi Engellenince Konuda Gitti !

Yotube Video Altındaki YorumaBakarsan Adım Mehmet Erim 1Ay Önce Yorum Yapmışım !!!
Tamam evet yeni çıkardım taze falan yazıyodu doğru söylüyo zaten map çok eski o yüzden görüpte aklında tutan biri olacağını sanmıyorum. Ben kendi adıma özür diliyorum :) (gerçi bişiy demedim ama :D)

Arda2626

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mapin gayet güzel olmuş boş dünya bende çıkmadı.Başarılarının devamını beklerim.