Tohumlar, Ağaçlar, Hayvanlar Yavaş Büyüyor

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumda bu olayı etkileyecek hiçbir plugin ve kod bulunmuyor ama aşırı derecede yavaş büyüyorlar.DoCylevsvs.. Kodu açık durumda yani zaman devam ediyor.Bu sorunla karşılaşan yada cevabını bilen varmı? Bu arada sunucunun zorluğuda normal seviyede.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tohumlar, ağaçlar ve hayvanlar o chunk yüklenmediği zaman büyümezler. En azından bir kaç oyuncunun o bölgede olması lazım ki sınırsız şekilde büyümeye devam etsinler.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tohumlar, ağaçlar ve hayvanlar o chunk yüklenmediği zaman büyümezler. En azından bir kaç oyuncunun o bölgede olması lazım ki sınırsız şekilde büyümeye devam etsinler.
Onla alakası yok denedim o kadar cahil değiliz :) 30 Dakika adada yanında durdum farmın her 10 dakikada 1 tık büyüdü.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Oraya köpek koy oturt Chunk yüklenir, mesela yerin altına bir oda yapar içine köpek koyarsın ve o Chunk hep yüklenir, her ada kopyalamasında bunu yaparsın.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oraya köpek koy oturt Chunk yüklenir, mesela yerin altına bir oda yapar içine köpek koyarsın ve o Chunk hep yüklenir, her ada kopyalamasında bunu yaparsın.
Chunkla alakası yok durumun dediğim gibi uzun süre farmın yanında bıraktım yarım saat geçti sadece yarısına kadar büyüdü.Başka birşeyden kaynaklanıyor bu

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Chunkla alakası yok durumun dediğim gibi uzun süre farmın yanında bıraktım yarım saat geçti sadece yarısına kadar büyüdü.Başka birşeyden kaynaklanıyor bu
Açıkcası onların büyüme hızını istesen bile yavaşlatamazsın o kadar zor, benim bile belki o kadar eklenti bilgim yoktur. Eventi çözersem elbet yaparımda öyle bir eklenti kodlanacağını zannetmiyorum.[DOUBLEPOST=1414685646,1414685588][/DOUBLEPOST]
Biz o chunktan ayrılınca yok olmaz mı?
Köpekler oyuncular gibidir ve Chunk yükleyebilir, eskiden Nether Wart sadece Nether'da yetişirdi ve oraya köpek koyardık, hatırlarım o günleri :D

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz o chunktan ayrılınca yok olmaz mı?
Skyblockda hayvanlar nasıl yok olmuyorsa bundada olmaz, köpek sana aitse tüm moblar silinse bile yinede yok olmaz.[DOUBLEPOST=1414685698,1414685650][/DOUBLEPOST]Sanırım hatanın sebebini bulamıcaz teşekkürler herkese.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblockda hayvanlar nasıl yok olmuyorsa bundada olmaz, köpek sana aitse tüm moblar silinse bile yinede yok olmaz.[DOUBLEPOST=1414685698,1414685650][/DOUBLEPOST]Sanırım hatanın sebebini bulamıcaz teşekkürler herkese.
Açıkcası onların büyüme hızını istesen bile yavaşlatamazsın o kadar zor, benim bile belki o kadar eklenti bilgim yoktur. Eventi çözersem elbet yaparımda öyle bir eklenti kodlanacağını zannetmiyorum.[DOUBLEPOST=1414685646,1414685588][/DOUBLEPOST]
Köpekler oyuncular gibidir ve Chunk yükleyebilir, eskiden Nether Wart sadece Nether'da yetişirdi ve oraya köpek koyardık, hatırlarım o günleri :D
Yavaş gömün :(

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkcası onların büyüme hızını istesen bile yavaşlatamazsın o kadar zor, benim bile belki o kadar eklenti bilgim yoktur. Eventi çözersem elbet yaparımda öyle bir eklenti kodlanacağını zannetmiyorum.

Benim sunucuda oynadın görmüşsündür nasıl büyüdüklerini :)