TiklaKazan Kaynak Kodu

TiklaKazan Paylaşilsinmi ?

• Evet

Kullanılan: 32 82.1%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.9%

• Kullanılan toplam oy
    39

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sağol hemen bakıyorum :)
teşekkur ederim az bilgimle biraz saçma bir kodlama oldu ama çalişiyor test ettim bide eklemeyi unuttum linki 3 e duşurdum çunki tiklama servisleri farkli link olsa bile kabul etmiyorlar ilk linki kabul ediyor sonraki linkleri kabul etmiyor o yuzden her linke farkli bir servis girmek gerekiyor ne yazikki.

Edit: Konu Guncellenmiştir

Son düzenleme:

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu başliği guncellenmiştir
Eğer sunucu ile uraşacak zamanin olursa bu plugini çok daha duzenli bir şekile sokup yayinlayacağim onun dişinda java bilgisi olan arkadaşlar istediği gibi kullanabilir eklentinin kaynak kodlarini kullananlar githubdan issues kismindan rapor oluşturup nerde kullandiklarini yazarlarsa sevinirim.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kodlamayı incelemedim ama sistem baștan çöp. Oyuncular linke tıkladığında ******* veya başka bir firma orada referrer görmezse ay sonu yok tık saymadı yok ödemem iptal edildi diye ağlarsınız.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kodlamayı incelemedim ama sistem baștan çöp. Oyuncular linke tıkladığında ******* veya başka bir firma orada referrer görmezse ay sonu yok tık saymadı yok ödemem iptal edildi diye ağlarsınız.
Hemen öyle çöp demeyin. Reffer için ayribir php sayfasi oluştururum ilk o php sayfasindan girer sonra link tl ye yönlendirir herşeyin bir çözumu vardir sonuçta [emoji4] zaten otomatik tiklamalara karşi recaptcha için böyle bir sistem duşunuyordum. Bide Böyle direk çöp gibi agresif yorumlar insanlarin size tavir takinmasina neden olabilir lütfen çöp gibi bir yorum yerine link tl gibi siteler ref görmediği için hesabi bloklayabilir ozamanda eklenti işe yaramaz gibi bir yorum yapmak daha doğru olur diye duşunuyorum.

Samsung S7 Edge Telefonumdan Gönderildi

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Unutma Java oop bir dil her şeyi tek bir class içerisinde halletmemelisin.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hemen öyle çöp demeyin. Reffer için ayribir php sayfasi oluştururum ilk o php sayfasindan girer sonra link tl ye yönlendirir herşeyin bir çözumu vardir sonuçta [emoji4] zaten otomatik tiklamalara karşi recaptcha için böyle bir sistem duşunuyordum. Bide Böyle direk çöp gibi agresif yorumlar insanlarin size tavir takinmasina neden olabilir lütfen çöp gibi bir yorum yerine link tl gibi siteler ref görmediği için hesabi bloklayabilir ozamanda eklenti işe yaramaz gibi bir yorum yapmak daha doğru olur diye duşunuyorum.

O ref de yeterli değil, yapay olmadığını göstermen gerek anlaşılır çünkü.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O ref de yeterli değil, yapay olmadığını göstermen gerek anlaşılır çünkü.
Bi problem olmaz onlarin derdi programla yaratilan sahte göruntuleme siteden refli geleceği için umursamazlar onlar daha çok refsiz gelen tiklamalara bakiyorlar.

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
baya güzel eline sağlık kardeşim