Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. Paket benim paketim deil 2. Adam yazmis koymus kendi imzasini atmis millet adamin paketini calmasin die :) egeristemiyosan kullanmassin olur biter :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toker38

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. Paket benim paketim deil 2. Adam yazmis koymus kendi imzasini atmis millet adamin paketini calmasin die :) egeristemiyosan kullanmassin olur biter :)

Verdigim Hata Serverde Laga Yol Açıyor Ben Kendisinden Bu Sorunu Duzeltmesini İstiyorum Sadece

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hata ne tam olarak ?? Loglari tam olarak.at kuraya. :)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
ben oynarken hata yaptım diyelim Satır 331: [20:29:46] [Server thread/WARN]: [>>TheLegend<<] v5.7 Plugin Paketi Hakkinda Sorulariniz Veya Sorunlariniz Icin Skype iimrlegendii bu ne bunu benmi yazdım paketin ustune adını kazımıssın pluginleri Kodlamıssın Tamam Da Guzel Takdir ediyorum ama adını plugine kazımana gerek yok her plugin klasorunde adın var
Söylesene, bir paket yapıyorsun haftalarca uğraşıyorsun hep mükemmel, hatasız, sorunsuz ve elinden geldiği kadar türkçe olmasını sağlıyorsun bunun saatlerini günlerini haftalarını belki aylarını harcıyorsun ve biri gelip tek bir tuşla tüm emeğini sahipleniyor. Ben bunu birçok kez yaşadım ve inan berbat bir his.[DOUBLEPOST=1393653942,1393619358][/DOUBLEPOST]İYİKİ DOĞDUM!

AdemUlas

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketi Harika :) Bir'de Plotme'de sorun yasiyorum.Plotme dünyası olustuyorum fakat arsa almayi denediğimde Burasi Bir Arsa Dünyası değil diyor napmalıyım?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketi Harika :) Bir'de Plotme'de sorun yasiyorum.Plotme dünyası olustuyorum fakat arsa almayi denediğimde Burasi Bir Arsa Dünyası değil diyor napmalıyım?
Plotme config dosyasinda en uste dunya ismi var o isimle olusturdugun plotme dunyasinin adi ayni olmak zorunda :)

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
İlk olarak çok teşekkür ederim
Sorunun hakkında, bu arsa dünyasını tam olarak oluşturamadın anlamına gelmektedir.
@Maruf61 arkadaşımızın dediği gibi
Plotme config dosyasinda en uste dunya ismi var o isimle olusturdugun plotme dunyasinin adi ayni olmak zorunda :)

Diğeri ise,
Dünyayı "/mv create plotworld normal -g PlotMe" komutu ile yeniden oluşturmanı öneririm.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi pluginlerini toplu yüklüyorum fillezilla ile ama server.log hatası oluyor ve sw ye giriyorum autme plugini olmuyor hata oluyor sonra pluginleri silip tekrar yüklüyorum busefer autme tamam ama sonra group managers bozuluyor abi lütfen yardımcı olurmusun çok lazım abi özeldende cevap vermiyorsun burdan yazıyım dedim plugin yüklemden önce herseyi yapıyorum sw durdur felan abi lütfen yardım çok lazım pluginini bi türlü indiremedim iletisim için Faceebookum: TC eren Paşabeyzade ekle konusalım abi yada burdan özelden konusalım abi lütfen yardımcı ol yükleyemedim bi türlü

FGMlhysrszn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@>>TheLegend<< plugin paketini indirdim guzel ben de plugin paketi yapiyorum ama hem plugin yazmiyorum hem de bir thelegend olamadim plugin paketinin bazi yerlerini alip kendi serverimde kullaniyorum bazi kisimlarini guzel paket tebrikler :):)

Nokia 3310 cihazımdan elim ile gönderildi

Son düzenleme:

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
abi pluginlerini toplu yüklüyorum fillezilla ile ama server.log hatası oluyor ve sw ye giriyorum autme plugini olmuyor hata oluyor sonra pluginleri silip tekrar yüklüyorum busefer autme tamam ama sonra group managers bozuluyor abi lütfen yardımcı olurmusun çok lazım abi özeldende cevap vermiyorsun burdan yazıyım dedim plugin yüklemden önce herseyi yapıyorum sw durdur felan abi lütfen yardım çok lazım pluginini bi türlü indiremedim iletisim için Faceebookum: TC eren Paşabeyzade ekle konusalım abi yada burdan özelden konusalım abi lütfen yardımcı ol yükleyemedim bi türlü
Bu paket birçok filezilla erişim desteki sunucularda kullanıldı ve hala kullanılıyor paket için çekilen inceleme videolarındada filezilla eeişimi kullanıldı ve hiçbir sorun çıkmadı. Sorununu pek tahmin edemiyorum filezillayı çok inceleme fırsatım olmadı ama biliyorum ki bazen atmama veya eksik atma durumu olabiliyor.

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu paket birçok filezilla erişim desteki sunucularda kullanıldı ve hala kullanılıyor paket için çekilen inceleme videolarındada filezilla eeişimi kullanıldı ve hiçbir sorun çıkmadı. Sorununu pek tahmin edemiyorum filezillayı çok inceleme fırsatım olmadı ama biliyorum ki bazen atmama veya eksik atma durumu olabiliyor.

abi özeleden paneli versem olmazmı gözünü seveyim sw 7günü kaldı pazar aksamına kadar halledip sw süresini uzatmam lazım server.logdan kaynaklanıyor olamazmı ?

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
abi özeleden paneli versem olmazmı gözünü seveyim sw 7günü kaldı pazar aksamına kadar halledip sw süresini uzatmam lazım server.logdan kaynaklanıyor olamazmı ?
Sadece ne yapacağını söyleyebilirim