>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

>>TheLegend<<Extra[v3.0]PluginPaketi_?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Ozaman buna Bakin08:36:41 [SEVERE] Could not pass event PlayerJoinEvent to TabManager v1.0.3
org.bukkit.event.EventException
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:427)
at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:477)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:462)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.PlayerList.c(PlayerList.java:204)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.PlayerList.a(PlayerList.java:100)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.PendingConnection.d(PendingConnection.java:129)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.PendingConnection.c(PendingConnection.java:44)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.DedicatedServerConnectionThread.a(DedicatedServerConnectionThread.java:41)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.DedicatedServerConnection.b(SourceFile:29)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.r(MinecraftServer.java:581)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.DedicatedServer.r(DedicatedServer.java:226)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.q(MinecraftServer.java:477)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:410)
at net.minecraft.server.v1_5_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:573)
Caused by: java.lang.IllegalArgumentException: Player list names can only be a maximum of 16 characters long
at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.entity.CraftPlayer.setPlayerListName(CraftPlayer.java:170)
at me.dexvi.TabManager.JoinListener.onPlayerJoin(JoinListener.java:21)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:425)
... 14 more
08:35:30 [SEVERE] SLF4J: Failed to load class "org.slf4j.impl.StaticLoggerBinder".
08:35:30 [SEVERE] SLF4J: Defaulting to no-operation (NOP) logger implementation
08:35:30 [SEVERE] SLF4J: See http://www.slf4j.org/codes.html#StaticLoggerBinder for further details.

Kardes Dedigimi Anlamadin Sanirim
Paketin Üzerinde Oynamadigin Sürece !!Kesinlikle Sorun Yoktur!! Paket ile oynarsaniz tabii ki sorun oluşabilir lütfen kardesim. Java 7 Kullanmalisin. CraftBukkit Versiyonun 1.5.2 olmalidir 1.6.2 uyumludur fakat 1.5.2 en iyisi. Lütfen Paketi Yeniden İndir. Yada Javani yeniden yükle sen bunu yazdigindan beri 10 kere daha denedim. İnan Sorun Olsaydi Kesinlikle Konuyu Silerdim.
Benimde paketimin olmasına rağmen 8-) senin paketine hayran kaldımresmen en iyi plugin paketlerinden birisi sende :Dudakbükmek:
Çok Teşekkür Ederim :)
Senin Paketinde Güzel Sadece 2 Sorun Var. Ama Çok Eski Pluginler.
ben bunla yakında vds server açarım bu plugin paketiyle 0 hata
Çok Teşekkür Ederim :)
Benim Paketimle Alinti Yapmaniz (Hirsizlik Olmadigi Sürece) , Serverlerinizde Kullanmaniz Beni Gerçekten Gururlandırıyor.
Serverinize Oyuncu Çekebileceginden/Sizlere Sorun Çıkarmayacagindan Eminim. Güle Güle Kullanin.

lolbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
plugin dosyasını nereye atcaz ve nasıl kullanılıyo lutfen yardım edin cok acillllllll

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Hayır,da Sw De Anca Lag Olur Net Kötüyse Kasmayı Nerden Çıkarıyonuz?? Pc si Okadar Kötü Olan Kaldımı?

Intel Pentium(R)4 CPU 3.00Ghz
1Gb Ram Fiziksel Adres Uzantisi
ATI Raedon 2400 PRO : 256Mb Bellek
Microsoft Windows XP Versiyon : 2002 - Korsan :)
Ve Bilgisayarim Benden Büyük Ben 17 Yaşindayim Bilgisayar 18 :)

B

Brkelbk

Ziyaretçi
[DOUBLEPOST=1373864358,1373863676][/DOUBLEPOST]
Intel Pentium(R)4 CPU 3.00Ghz
1Gb Ram Fiziksel Adres Uzantisi
ATI Raedon 2400 PRO : 256Mb Bellek
Microsoft Windows XP Versiyon : 2002 - Korsan :)
Ve Bilgisayarim Benden Büyük Ben 17 Yaşindayim Bilgisayar 18 :)

Bu adam valla beni kalp krizinden götürecek ! (bende biraz ayrıntıya giriyim (eski bilgisayarımı çok bilmiyorum ama neyse :)) 500MB ram 250MB ekran kartı WinXP ve 2005 de aldım sonra yükseltme yaptık :) 4GB Ram Ati Radeon 2100 2GB ekran kartı İşlemci AMD Win7 sonra bu pc de sorun yarattı amd işlemcilerin 1 - 1.5 yıl sonra berbatlaştığını öğrendim ve şahsende yaşadım bi örnek veriyim ilk yıl Crysis i Grafikler Ultrada iken çalıştırıyodum sonraki seneler minecrafti en düşük görüntülerde (Tiny) oynayamaz oldum ve şuanki pc mi aldım ondanda biraz bahsetmek gerekirse ::

İşlemci : Intel(R) Pentium(R) CPU G6950 @ 2.80GHz 2.79GHz
Ram : 6.00GB
Win7 64 Bit
Ekran Kartı : Ati Radeon 5500HD 4GB (tam 4gb deil ama)

Derecelendirme : 5.9 (en düşüğü)
(en yüksek 7.9 bende en yüksek 7.1 o da Ram performansı)

Şimdi biride kalkıp yav seninki ne bende bu var yada siz eziksiniz bende bu var şu yüklü bu yüklü diyerek atar yapmasın söyliyim

ertugrul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş bu 1.6.2 için mi çünkü bir server için buradan azcık editleyip koyacam serverı 1.6.2 yapcazda ?

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
kardeş bu 1.6.2 için mi çünkü bir server için buradan azcık editleyip koyacam serverı 1.6.2 yapcazda ?

Bu Plugin Paketi Tam Olarak 1.5.2 içindir. Fakat :
Denemiştim. 1.6.2 İçinde Uyumlu

Ayrica : Yakinda 1.6.2 içinde bir link ekliyicegim oraya. 1.6.2 için ve 1.5.2 için olucak.

B

Brkelbk

Ziyaretçi
1.6.2 derken yani hangi yapım numarası çünkü daha betası bile her gün 1 ile 5 arası yapı oluşturuyorlar. Beta çıkana kadar beklemen gerekecek ancak illa istiyorsan Eklenti Paketleri bölümü ziyaret et Obkaros'un 1.6.+ için paketi var ancak indirdim çok az plugin var ancak sorun çıkmadı.

Konu O Değil Pluginler CB nin Kaç Versiyonuna Uyumlu Asıl O Önemli CB (craftbukkit) 1.0 mı 2.0 mı 0.1 mi bunlar önemli :) Sadece Mesela Mc 1.6 Da Yeni Şeyler Eklendi (at mesela) Ne Biliyim Yeni Versiyonlarda At Kilitleme :)D) Falan Çıkmıştır ama eskisinde yoktur o açılardan sorun yaratabilir[DOUBLEPOST=1374174397,1374174242][/DOUBLEPOST]
Konu O Değil Pluginler CB nin Kaç Versiyonuna Uyumlu Asıl O Önemli CB (craftbukkit) 1.0 mı 2.0 mı 0.1 mi bunlar önemli :) Sadece Mesela Mc 1.6 Da Yeni Şeyler Eklendi (at mesela) Ne Biliyim Yeni Versiyonlarda At Kilitleme ( :sırıtmak: ) Falan Çıkmıştır ama eskisinde yoktur o açılardan sorun yaratabilir

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Yanlış biliyorsun kardeş 1.0 2.0 0.1 tamam önemli ancak build numberlar ı daha önemli beta olmadığı sürece geçerli.
deil :) plugin sürümleri daha önemli ama haklısın bazı sürümler diğerlerine uyumlu olmadığı için sorun yaratabiliyor (Örneğini önceki mesajımda verdim 1.6 da olan şey 1.6.2 de olmayabilr ve sorun çıkar mesela)