Thebigmonster.com The BİG MONSTER 64slot minecraft server,Professional faction server

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
site alıntımı ? ahaha :) kendim yapmasam bişe demicemde herşeyi tek tek yaptığımdan bu dediğin baya komik geliyo xD[DOUBLEPOST=1407002540,1407002400][/DOUBLEPOST]kullandığım temanın linkini koymuşsun.[DOUBLEPOST=1407002778][/DOUBLEPOST]temalarda zaten sitelerde kullanılır. oturupta kimse tema yazmaz. temalar sitelerin veri tabanlarında bulunur.oradan kullanılır.[DOUBLEPOST=1407411984][/DOUBLEPOST]Serverın 4 aylık parası ödenmiştir.Teşekkür ederiz
Arkadaşalr 13 tane vip ütemiz olmuştur.
Teşekkür ederiz
[DOUBLEPOST=1407566954][/DOUBLEPOST]Hunger gamesteki hatalar düzeltildi

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya abi server kapandımı ben OpsCrafter vip almıştım konyaya gittim ve geldim bi baktım server kapalı :(

anhora

En iyi cevaplar
0
Serverımız güncellendi.her şey baştan aşşağı deişti.Bekleriz herkezi ! VİP ÇEKİLİŞLERİ OLACAK !

Son düzenleme:

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Serverin yetkili alımları para ile olmuş . Para ile olması kötü olmuş . Birde Çoğu Serverler Mapları İnternetten
vb. yerlerden bulur .. Serverdeki yetkililer uğraşmış yapmış . O yönden helal olsun
Map çaalıntıdır OlymposMC adlı minecraft sunucusundan.

anhora

En iyi cevaplar
0
server güncel

YasarrTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Güzel Serverde Güzelse :)

anhora

En iyi cevaplar
0
teşekkürler :) server için gerçekten çok emek harcadık

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
site alıntımı ? ahaha :) kendim yapmasam bişe demicemde herşeyi tek tek yaptığımdan bu dediğin baya komik geliyo xD[DOUBLEPOST=1407002540,1407002400][/DOUBLEPOST]kullandığım temanın linkini koymuşsun.[DOUBLEPOST=1407002778][/DOUBLEPOST]temalarda zaten sitelerde kullanılır. oturupta kimse tema yazmaz. temalar sitelerin veri tabanlarında bulunur.oradan kullanılır.[DOUBLEPOST=1407411984][/DOUBLEPOST]Serverın 4 aylık parası ödenmiştir.Teşekkür ederiz
Arkadaşalr 13 tane vip ütemiz olmuştur.
Teşekkür ederiz
[DOUBLEPOST=1407566954][/DOUBLEPOST]Hunger gamesteki hatalar düzeltildi
siteyi hazır şablon veren bi firmadan yaptıgınızı neden söylemek yerine ben yaptım gibi basit cümleler kullanıyorsunuz ?
http://www.hemenkur.com/ buraya baktıgımızda hazır şablonlar ile düşük bi miktar ücret ile yapılabildigini görebiliyoruz. sitenizin en altındaki altyapı sahibinin reklamını görmediniz sanırsam :)

anhora

En iyi cevaplar
0
Bu ayıp bişemi ? bu site bize zaten site yapma imkanı sunuyoki içindeki temaları biz düzenliyoruz . Bu alıntı olduğu anlamına gelmez ? OZAMAN O MEŞHUR WORLD PRESS DÜNYANIN EN BÜYÜK SİTE SATIN ALIM PORTALININ NE ANLAMI KALIR ? Çoğu site wordpress kullanıyo. herkes illa oturup php kod veya html kod kullanıp site yazacak diye bir şey yok ?

sizden ricam lütfen anlamı olmaya yorumlarınızı kaldırın...[DOUBLEPOST=1412331596,1412329286][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1412344505][/DOUBLEPOST]Server güncel !

Son düzenleme:

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu ayıp bişemi ? bu site bize zaten site yapma imkanı sunuyoki içindeki temaları biz düzenliyoruz . Bu alıntı olduğu anlamına gelmez ? OZAMAN O MEŞHUR WORLD PRESS DÜNYANIN EN BÜYÜK SİTE SATIN ALIM PORTALININ NE ANLAMI KALIR ? Çoğu site wordpress kullanıyo. herkes illa oturup php kod veya html kod kullanıp site yazacak diye bir şey yok ?

sizden ricam lütfen anlamı olmaya yorumlarınızı kaldırın...[DOUBLEPOST=1412331596,1412329286][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1412344505][/DOUBLEPOST]Server güncel !
yanlış anladınız ben sizi kötülemek amacı ile yorum yapmadım. amacım sadece belirtmediklerinizi anlatmak aksine bi durum söz konusu bile olamaz.

anhora

En iyi cevaplar
0
teşekkürler yorumunuz için.
Server güncel[DOUBLEPOST=1412874125,1412799024][/DOUBLEPOST]server güncel

Son düzenleme:

anhora

En iyi cevaplar
0
evet yapılıyor.aynı zamanda vip çekilişide

anhora

En iyi cevaplar
0
yardım edeyim demedin. tehtid ettin :) neyse. yorum için teşekkürler.elimizden geldğince hataları düzeltiyoruz.ve sövmedim .

anhora

En iyi cevaplar
0
Siz sövdüğümü söylediniz. Size herhangi bir hakaret etmedim. Üstüne geldiniz ve beni serverda tehdit ettiniz .Forumdan servera kötü yorum yapacağınızı söylediniz. Yasal yollara başvurma hakkına sahibim . Eleştiri yapmak hakkıın ama bunalr saygı çerçevesinde olacak. En kısa zamanda gerekli yaptırım uygulanmalı.[DOUBLEPOST=1412956423,1412932486][/DOUBLEPOST]serverımız yeni dönemine girmiş bulunmakta.hayırlı olsun