THE STEVE PARABLE!!![The Stanley Parable][Minecraft oynamadan eglenme!!]

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba Beyler Bayanlar!!Ben Raptor_Killer ve biz[GolemRevenge[Kerem] ve ben]Diger arkadaşlarımız başka bir map ile ugraşırken böyle bir map yaptık ve sizlere sunmaya karar verdik..ÖNCELİKLE OYUNU HİÇ BİR ŞEKİLDE DEGERLENDİRME LÜKSÜNÜZ YOKTUR..OYUN EGLENCE İÇİN YAPILMIŞTIR..

Bir de arkadaşlar fotograf koyamayacıgım hem kendimden kaynaklanan sorunlardan,hem de SPOİLER içerdiginden..Beni yargılamayın -,-!!

Arkadaşlar oyunda iki farklı kapı var cehennem ve cennet birinden girip Steve adlı karakteri aynı Stanley Parable oldugu gibi yönetiyorsunuz..İki kapınında birbirinden farklı 3 sonu var..Oyunda sizinle çok pis dalga geçiliyor ve sizi sinirlendiriyor dış ses onun için kızıcaksanız oynamayın lütfen :D Ve dikkatli olun etrafta gizli bir sürü şey var bir sürüüüüüüü :)

Evet arkadaşlar linki:http://www.dosya.tc/server23/vJDhCf/THESTEVEPARABLE_-ByRaptor_Killer_.rar.html

İYİ OYUNLAR,İYİ EGLENCELER :)

Son düzenleme:

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kandııyorsun sende hep :S :D

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yoo ikiniz de tama olarak the stanley parable ı kullanmışsınız onun için dedim onun map ine benziyor yada çalmışsın gibi bir şey söylemedim

ahmetcan333

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok problem değil map i de beğendim güzelmiş :)

W

WitherMan

Ziyaretçi
Konunuzda en az 3 adet fotoğraf bulunması zorunludur.