The Robotic! Adventure Map Başvuru

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yakında The Robotic mapı karşınızdayız ama bir sorunumuz var.Redstone , Command Block ve Gamerule iyi bilen birileri lazım eğer biliyorsanız ve builder ekibimize katılmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın! Not: Başında yıldız olanlar zorunludur aksi takdirde başvurunuz kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU FORMU
-----------------------
*İsim :
*Soyisim :
*Yaşınız :
*Redstone hakkında bilginiz :
*Command Block hakkında bilginiz :
Gamerule ile hakkında bilginiz
*Builder hakkında bilginiz(Not:Resim koymanız zorunludur,Aksi takdirde kabul edilmeyecektir.)

Videomuz ve Resimlerimizle yakında karşınızdayız.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uranos sen kim oldugunu sanıyorsunda millete ozurlu vs gibi seyler diyebiliyorsun ? Cocuk musun arkadasim, katilirim belki dedim bunu gordukten sonra vazgectim ayrica flood yapmayida kesersen ceza almaktanda kurtulabilirsin.
Iyı Forumlar.

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uranos sen kim oldugunu sanıyorsunda millete ozurlu vs gibi seyler diyebiliyorsun ? Cocuk musun arkadasim, katilirim belki dedim bunu gordukten sonra vazgectim ayrica flood yapmayida kesersen ceza almaktanda kurtulabilirsin.
Iyı Forumlar.
Abi görmüyormusunuz başvuru formu var koskocaman konunun ismi başvuru formu anlamıyorsan sorun var demektir

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav tamam anladım arkadasım ancak biraz daha sakince olursan daha mantıklı bir fikir olur.