The Last Man Adv. + Surv.

Sizce Map Güzel mi ? - Devamı Gelsin mi ?

• Hayır Map o kadar güzel değil devamı gelmese de olur.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

NeaxRoven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım mapimin demosunu paylaşmaya karar verdim. Normalde 1-3 Kişi oynanıyor ancak diğer kişileri MCEdit ile ekleyeceğim. Şimdilik beta-demo tarzında bir map oldu. Tek kişi olarak yaptım mapi. Dizayn vs. Tamamen bana aittir.
İsterseniz nasıl aklıma geldiğini yazabilirim.
Nasıl Başladığımı Okumak için Spoiler Açın.
Böyle kendim superflat bir map oluşturdum. Ve Adına savaş koydum. Yerlere spawner koydum. Yanıma kardan adamları dizdim survival'a geçtim ve savaşmaya başladım sonra ben neden bir map yapmayım dedim kendi kendime. Ve mapin temellerine başladım. İlk önce spawnerler duvarlarım dışına çıkıyordu onu düzelttim (duvarları büyülterek). Daha sonra spawn yeri ayarladım ve market enchant odası vs. yaptım. Oyuna başladığımızda zaten full diamond set olarak başlıyoruz. Ama kırılırsa falan diye yaptım marketi. Ve baktığımda gerçekten karışık ve değişik bir map olduğuna karar verdim. Spawn noktasını falan değiştirdim. 3 Kişilik yapacağım ancak şimdilik 1 kişilik oldu. Çünkü o yukarıda yaptıklarımın aynısını (market falan hariç) tekrar yapmak zorunda kalcaktım.

Neyse şimdi resimlere geçelim. Linkler biraz aşağıda :)

Neyse Şimdi ise Download linke gelelim
Link aşağıda.

Umarım Beğenirsiniz. Map Daha Beta-Demo devamı gelecek takipte kalın. Hele yeni Bilgisayar alayım dahada iyi olacak. Kendinize iyi bakın.

Ekli dosyalar

• The Last Man.rar
    193.7 KB · Görüntüleme: 94

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynadım ve amacı anlamadım pek zombie kesip marketten bir şeyler alıcaksak pek iyi olmamış.

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mapin amacı yok qaliba.Sadece zombileri öldürmek.Pek eğlenceli olmadı.Kendini biraz daha geliştirmen lazım.Belliki command blockdan anlayışın var.

:\

NeaxRoven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sağolun zaten map daha beta aşamasında yeni bilgisayar aldım ve şimdi işlerime daha hızlı devam edebileceğim. :)