The Dead Of Adrenaline 6 Ay Boyunca Uğraştığım Map !

Poqer1022

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Olmuş Kardeş Harbi Uğraşmışsın Emeğe Saygı :)) :sevimli:

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sana şu kadar söylüyorum Kimseyi Kandırmaya çalışma bu forumda kandırsan kandırsan çocukları kandırırsın k.bakma ama söylemem gerek dostum :) sen prof Map yapımcısı falan diğilsin

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Bunu Oynayalı En Az 1 Yıl 3 Ay Felan Olmuştur,O Zamanın Şartlarına Görede (Ki Fransa Göndermesini Çok Sevmiştim) Çok Güzel Bir Haritaydı :)

furkan 99103

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açıkçası pekte altı aylık bir mapa benzemiyor :([DOUBLEPOST=1371137601,1371137415][/DOUBLEPOST]
Bak dostum seninle açık konuşacağım. Bir süredir bu forumda takılıyorum ancak şu ana kadar kimseye yorum yazma ihtiyacı hissetmedim. Map'ini oynadım, daha doğrusu oynamaya çalıştım ancak ne zaman bir sesli notu dinlesem, ne zaman emek verilmemiş bir mekan görsem hap aklıma senin bu map'in sunumuna 'Ben profesyonel bir harita yapımcısıyım...' demen geliyor ve kendimi düşünmekten alamıyorum, kime göre neye göre? Bak cidden kırıcı olmak istemiyorum ancak mekanlar çok kabataslak hazırlanmış, sesli notlar pek iyi olmamış 'kendi elinle' yaptığın texture pack MC'nin default texture pack'i ancak sen 1-2 başka texture pack'den alıntı yaparak 2-3 bloğu düzeltmişsin, örneğin bütün siyah-beyaz bloklar zaten 'White&Black' diye bir texture pack'de var. Yani demek istediğim bu map'i o kadar da büyük bir şey değil de ilk map'in olarak duyursaydın inan bana başından sonuna kadar zevkle oynardım ama sen dalga geçer gibi ben profesyonelim demişsin, öteki maplerini de merak ettim doğrusu...

Şimdi neden bu kadar sinirlendiğimi anlatmak istiyorum. Ben Minecraft'ı 2-3 senedir oynuyorum ve bu 2-3 senede içinde en az 3 kez ciddi bir map işine giriştim. Bu süreçte arkadaşlarım bana hep destek oldular, kimi zaman yapıcı kimi zaman kırıcı da olsa eleştiride bulundular, bende onlara göre ilerledim. Zaman geldi bana 'Abi çok PRO olacak bu Map!' dediler ben onlara yalnızca 'İnşallah!' demekle yetindim. Sonra bu 3 map'ede ne oldu biliyor musun? Sonuçta iyi bir iş çıkmayacağını düşündüğüm için bıraktım. Şimdi sen buna ister korkaklık de ister aptallık ama benim saatlerce emek verdiğim, yalnızca bilgisayar başında değil, kağıt kalem alarak senaryo yazdığım, haritalarını çıkardığım bu mapleri yapmayı bırakmam tek sebebi cidden işin sonunu düşünüp iyi olmayacağını anlamamdı. Yani herkesin iyi bir map yapmasına gerek yoktur, ben bunu kabullendim ve hala çalışmalara devam etsem de bunu bilerek devam ediyorum. Atıyorum bundan 3 ay sonra 1 map yapsam ve onu burada paylaşsam, inan bana o map için 1 yıl bile uğraşmış olsam tutup da başlığa '1 yıl uğraştım!', konunun başına 'Çok iyi bir map çünkü ben profesyonel bir harita yapımcısıyım!' ve sonuna da 'Lütfen iyi şeyler yazın!' yazmazdım. Olayı oluruna bırakır, insanlar map'imi övmeden de severlermi diye bakardım. Cidden yani alınma ama altta linkini verdiğim mapleri yapan adamlar varken ne senin ne de benim çıkıp da 'Biz profesyoneliz!' demeye hakkı yok. Yani ormana benzemeyen ormanlara mı, düzeltilmeye üşenilmiş onca taşın arasındaki toprağa mı laf edeyim bilemiyorum... Cidden bu map'i 6 ayda yaptıysan ya sen çok yavaşsın, yada senin Minecraft koyduğun her 10 bloktan 9'unu siliyor :)

Bahsettiğim map ki bu yalnızca bir örnek: http://www.minecraftforum.net/topic/966582-adventure-map-the-tourist-160-000-dl-12-updated/

EDIT: Yok artık yav, birkaç yoruma baktımda arkadaşlardan bu map ile '210' gün uğraştığını düşünen biri var :) Bak canım kardeşim, herobrine, adam bu map'e 6 ay uğraşmış olabilir bunu anlarım ancak 6 ay 180 gündür ve bu haritayı yapmak 180 gün almaz, aynı zamanda bir haritaya ayırdığın zaman elbette önemlidir ancak adamlar saatler süren bir haritayı, haritada hata bırakmayacak bir biçimde, düzgün bir halde 1-2 ayda bitiriyorlar ve ne kadar 'yavaş' çalıştıkları için özür diliyorlar, adam burada bu mapi ancak 6 ayda tamamladığını söylüyor, siz 'Yok artık, 1 gün bakıp 10 gün bakmadın mı?' diyeceğinize 'Adam yılının yarısını vermiş!' diyorsunuz. Bakın cidden ben bu durumu anlamıyorum, lütfen biraz mantıklı düşünün...

Oha lan bu kadar çok şeyi yazarken kolun ağrımadı mı ? :D

Lord_EcLipse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben başka biyerde doğuyorum spawn'a nasıl gitcem tp kodunu versene lütfen ![DOUBLEPOST=1371315782,1371298693][/DOUBLEPOST]Kardeş başka biyerde doğarsak ne yapıcaz?[DOUBLEPOST=1371747265][/DOUBLEPOST]Kardeşim ben başka biyerde doğuyorum ya bi yardım et artık . :S Spawn tplenme kodu felan vver..

erkerkiii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
cok güzel
edit: Senin yapitigin mapi en bune ya anlamdım ne hikayesi güzel ne mapi

Boom_Boom_86

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu map gerçekten kafa karıştırıcı ama çözerseniz çok güzel oluyor 6 ay içinde yapmışsın inşallah yalan yapmıyosundur çünkü ben bunu 1 aya yaparım neyse ama güzel map *** gibi falan demeyin

StationTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Link kırık galıba çünkü indiremiyorum sorun bendemi yoksa linktemi ?

FurkanElite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.a kardeşim sen onları dinleme sen çok iyi yapmıssın onu düşün.[DOUBLEPOST=1377500183,1377500034][/DOUBLEPOST]Bide Texture Veririmisin

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
helall bende böyle maplar aıyorum.. bakarsın youtube kanalımda senin mapının tanıtımını yaparım :)

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emeğe saygı sıfır yuh yani. İğrençsiniz tiksindim sizden arkadaş ya. Adam senaryoyu koyuyor, mapı koyuyor, müziği koyuyor ve hala saçmalıyorsunuz pisler sizi. Bir gün sizin de başınıza gelir inşallah. Ayrıca mapını indiriyorum bu idiotların laflarına bakma arkadaş sen :)