The Crash

Deavam Edeyim mi??

• Kullanılan toplam oy
    6

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Mantıksız konuştun dediğinden zerre kadar bişi anlamadım ben açıkca sölüyorum map'de spawn'da deil uçakda spawn oldum + GameMode açıktı ve sadece ucaga ve yazılara ugraşmış başka hiçbir şey yapmmamış :)
Anlamamak öznel bir terim demek istediğim profesyonellik map yapım sayısına bağlı değildir.

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
önemli olan mapın güzelliği haritalarda superflat yapınca bir şey değişmiyo hatta bazıları için iyi bile oluyo çünkü normalde pc'leri donan insanlar var bu yüzden superflat daha iyi kötü yanı ise bakınca kötü görünüyor olması buda kamufle edilebilir bir şey zaten

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
önemli olan mapın güzelliği haritalarda superflat yapınca bir şey değişmiyo hatta bazıları için iyi bile oluyo çünkü normalde pc'leri donan insanlar var bu yüzden superflat daha iyi kötü yanı ise bakınca kötü görünüyor olması buda kamufle edilebilir bir şey zaten
Aynen siz mapı oynamayacaksınız sadece mapın size ayrılmış olan kısmını oynayacak ve bunun dışına çıkamayacaksınız bu yüzden dışı sizin için pek bir kusur unsuru oluşturmamalı dimi yani :p

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen siz mapı oynamayacaksınız sadece mapın size ayrılmış olan kısmını oynayacak ve bunun dışına çıkamayacaksınız bu yüzden dışı sizin için pek bir kusur unsuru oluşturmamalı dimi yani :p

hepinize çok teşekkr ederim :)