Text'i nasıl "" dışında bir yere taşıyabilirim ?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bir kodda tellraw kullanmak istiyorum ancak " işaretiyle başlayıp "text" gibi kelimeler var koddaki satırın tamamı:
Kod:
execute console command "/tellraw %arg 2% {"text":"","extra":[{"text":"%player% size grup davet gönderdi:","color":"gold"},{"text":"[HAYIR]","color":"red","bold":"true","clickEvent":{"action":"run_command","value":"/grup red %loop-value%"}}]}"
Aldığım hata da:
Kod:
execute console command "/tellraw %arg 2% {"text":"","extra":[{"text":"%player% size grup davet gönderdi:","color":"gold"},{"text":"[HAYIR]","color":"red","bold":"true","clickEvent":{"action":"run_command","value":"/grup red %loop-value%"}}]}" is not a text
Option altında bir şey belirleyip ona da yapmayı denedim yine aynı hata.
Bir variable belirtip onu da buna ayarlasam yine aynı hatayı alacağımdan denemedim.
not: etiket sistemini bilmiyorum direk buraya yazayım ben etiketleri (konu açarken de etiket seçme gibi bir şey vardı da :S ve düşününce tam bir beceriksizim -,-)
@Ranork @ta1ha

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kodun tamamını verebilirmisin?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Açılış ve kapanış tırnakları harici tüm tırnakların başına / işareti koymayı dene, olmazsa \ işaretini koy. Olmazsa, açılış ve kapanış tırnaklarını " değil de, ' yap, o da olmazsa yapabileceğim bir şey yok.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kodun tamamını verebilirmisin?
Hata kodun tamamıyla değil ki ? niye istiyorsunuz ?
grup skriptleri hep canımı çıkartıyor paylaşamam. :([DOUBLEPOST=1410431929,1410427640][/DOUBLEPOST]
Açılış ve kapanış tırnakları harici tüm tırnakların başına / işareti koymayı dene, olmazsa \ işaretini koy. Olmazsa, açılış ve kapanış tırnaklarını " değil de, ' yap, o da olmazsa yapabileceğim bir şey yok.
Dedikleriniz olmadı ama yine de teşekkürler ^_^
""text"" gibi yapınca oluyormuş.