TEOG Mağdurları :(

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz Ağır konuşmadın mı?

TEOG'da yüksek puan almak için ders notlarına da dikkat etmelisin. Stres yaparsan zor kazanırsın. Bol bol ders çalış. Özellikle Çıkmış Soruların içerdiği kaynaklardan soru çöz. Ama kesinlikle stres yapma. Unutma; Beyin, çoğu insanın sandığından daha aptaldır.

0-1=-1 'dir.

MockingJayy 11 harflidir. -1 ile 11'i çarptığımızda -11 eder.

Gizemli formülü yapalım. 11*66*100=666!

İllü Könfirmettu.
Hayır aslında 10 harfli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan ben mi körüm sen mi. Orada MockingJayy yazıyor.
12345678901
Anlamı Alaycı Kuş,ve normalde Mockingjay olarak yazılıyor. Fakat forumda böyle bir üye varmış (uzun zamandır aktif olmadığını görünce) bende ek bir y ekledim ;(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz Ağır konuşmadın mı?

TEOG'da yüksek puan almak için ders notlarına da dikkat etmelisin. Stres yaparsan zor kazanırsın. Bol bol ders çalış. Özellikle Çıkmış Soruların içerdiği kaynaklardan soru çöz. Ama kesinlikle stres yapma. Unutma; Beyin, çoğu insanın sandığından daha aptaldır.

0-1=-1 'dir.

MockingJayy 11 harflidir. -1 ile 11'i çarptığımızda -11 eder.

Gizemli formülü yapalım. 11*66*100=666!

İllü Könfirmettu.
baran kış uykusundan çıktı rahat bırakın

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de geçen sene TEOG'a girenlerdenim.

Açıkça söyleyeyim, TEOG kesinlikle seviye ölçmek için değil emin ol buna.
TEOG sistemine göre konuyu bilen değil dikkatli okuyan kazanıyor, sınav bilgi değil dikkat ölçmek üzerine yapılmış.
SBS soruları TEOG'un yanında Açı'nın yanında Tudem (Reklam değildir umarım, kolay ve zor kitaplardan örnek verdim) gibi kalıyor aynı...

Kısacası TEOG için hiç kendini boşuna yoruma derim, çalıştım pek de bir işime yaramadı, çalışmasaydım alacağım puanı aldım hemen hemen... (Hedefim 495'ti, 480 almıştım, o 15 puanın 15'i bilgisizlik değil dikkat kaybı. O da benim hatam, az daha dikkatli olup az daha yavaş okusaydım 495 puan çok rahat gelebilirdi, yine de şu an fena olmayan bir lisedeyim)

Kısacası TEOG bilgi ölçemiyor bana kalırsa.

Ayrıca çalışma demiyorum, mutlaka çalışmalısın ancak günlük 3-4 (hatta 5-6 saat çalışanlar var) saat fazla TEOG için, 1-2 saat yetiyor da artıyor bile...

Kısacası hiç streslenme boşu boşuna, rahatlıkla yüksek bir puan alabilirsin düzenli 1-2 saat çalışmayla.
Şöyle bir şey de var lise puanları çok oynadı arada benim gibi kaynayanlar var.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben de geçen sene TEOG'a girenlerdenim.

Açıkça söyleyeyim, TEOG kesinlikle seviye ölçmek için değil emin ol buna.
TEOG sistemine göre konuyu bilen değil dikkatli okuyan kazanıyor, sınav bilgi değil dikkat ölçmek üzerine yapılmış.
SBS soruları TEOG'un yanında Açı'nın yanında Tudem (Reklam değildir umarım, kolay ve zor kitaplardan örnek verdim) gibi kalıyor aynı...

Kısacası TEOG için hiç kendini boşuna yoruma derim, çalıştım pek de bir işime yaramadı, çalışmasaydım alacağım puanı aldım hemen hemen... (Hedefim 495'ti, 480 almıştım, o 15 puanın 15'i bilgisizlik değil dikkat kaybı. O da benim hatam, az daha dikkatli olup az daha yavaş okusaydım 495 puan çok rahat gelebilirdi, yine de şu an fena olmayan bir lisedeyim)

Kısacası TEOG bilgi ölçemiyor bana kalırsa.

Ayrıca çalışma demiyorum, mutlaka çalışmalısın ancak günlük 3-4 (hatta 5-6 saat çalışanlar var) saat fazla TEOG için, 1-2 saat yetiyor da artıyor bile...

Kısacası hiç streslenme boşu boşuna, rahatlıkla yüksek bir puan alabilirsin düzenli 1-2 saat çalışmayla.
Ne kadar FEM YAYINLARI- ANAFEN kitapları çözerseniz o kadar iyi.. Ayrıca şöyle söyleyeyim, 470 alan öğrenciler ile 475 alan öğrenciler bir lisenin 9. sınıf kontenjanını dolduruyor. Bir üst lise 476 dan başlayabiliyor. 1 puanın hatta virgülün bile çok değeri var bunu unutmayın.

Son düzenleme:

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Ne kadar FEM BİLİMLERİ - ANAFEN kitapları çözerseniz o kadar iyi.. Ayrıca şöyle söyleyeyim, 470 alan öğrenciler ile 475 alan öğrenciler bir lisenin 9. sınıf kontenjanını dolduruyor. Bir üst lise 476 dan başlayabiliyor. 1 puanın hatta virgülün bile çok değeri var bunu unutmayın.

Yalnız o FEM BİLİMLERİ Değil, FEM YAYINLARI.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Berke burda boş boş pcye bakacağına git dersini çalış. Ne abartıyorsunuz arkadaşım olmuş olan 2 TEOG da basitti. Her geçen TEOG kolaylaşıyor. Eski sistemin mağdurlarına haksızlık oluyor. Önemli olan stress yapmamaktır. Bu her şey de geçerlidir. Dövüş sporlarında da müzikte de sınavlarda da her şey de. Yoksa kaybeden sen olursun. Ha bir de berke sınavdan düşük alırsan gözümüze gözükme !
Tamam api lütfen yapma api :C