Telefonun şarjı olaması gerektiğinden hızlı biter.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben juice defencer kullanıyorum. Power saving mode kapalı mpbil veri hep açık ekran parlaklığı da normalde (otomatik) bir gün zor dayanıyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
20 dakkada % 3 şarj olmuş :(

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 dakkada % 3 şarj olmuş :(

Mobil veri açıksa gitmesi bence normal interneti kapa.Sarjı tamerikaen interneti kapat böle normal kullan oyun filan çok oynama yani bakalım kaç dk gitcek sarj yine dayanmıyorsa bir servise götürmeni tercih ederim.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Mobil veri açıksa gitmesi bence normal interneti kapa.Sarjı tamerikaen interneti kapat böle normal kullan oyun filan çok oynama yani bakalım kaç dk gitcek sarj yine dayanmıyorsa bir servise götürmeni tercih ederim.
Oyun yok gibi bir şey anime izliyorum:)

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mobil Veri ve Mobil Şebeke en sağlam şarji tüketen iki şey. Anime izliyorum demişsin mesajlaşmanı Whatsapp tarzı bi uygulamayla internet üzerinden yapıyosan telefonu uçak moduna al. Mobil veri uçak modunda kapanırsa ayarlara girip tekrar aç. Cebin kapalı görünür ve SMS alamassın ama şarj çok daha uzun süre gider.

Yapabiliceğin diğer iki şey :
  1. Internet ayarlarında uyku modunu bulup aktifleştirmek. (Uzun süre internet kullanılmadığı zaman tuş kilidi tekrar açılana kadar net bağlantısını keser.)
  2. Çalışan uygulamalardan ihtiyacın olmayan herşeyi kapalı tutmak.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Mobil Veri ve Mobil Şebeke en sağlam şarji tüketen iki şey. Anime izliyorum demişsin mesajlaşmanı Whatsapp tarzı bi uygulamayla internet üzerinden yapıyosan telefonu uçak moduna al. Mobil veri uçak modunda kapanırsa ayarlara girip tekrar aç. Cebin kapalı görünür ve SMS alamassın ama şarj çok daha uzun süre gider.

Yapabiliceğin diğer iki şey :
  1. Internet ayarlarında uyku modunu bulup aktifleştirmek. (Uzun süre internet kullanılmadığı zaman tuş kilidi tekrar açılana kadar net bağlantısını keser.)
  2. Çalışan uygulamalardan ihtiyacın olmayan herşeyi kapalı tutmak.
Tamam o zaman juice defencer in ekran kapandığında mobile datayı kapatma özelliğini açarım :)
Ayrıca airplane moduna alamam çünkü kaspersky sim çıkarıldığında telefonu kitliyor.

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Uçak moduna almak için simi çıkarman gerekmez.

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
O zaman Kasperi durdurman lazım yoksa tek başına Juice Defender pek bir katkı sağlamaz.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yanlış şarj ediyor olabilirsin yani "%50 şarjı var şarja takamda sabaha kadar dolsun" dersen o batarya çok kısa sürede ölür yeni bi batarya al eğer hala aynıysa sleepypixxel'in dediklerini yap.
Zaten s3 mini galiba telefonun, 1güne yakın dayanması normal gibi aslında.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Yanlış şarj ediyor olabilirsin yani "%50 şarjı var şarja takamda sabaha kadar dolsun" dersen o batarya çok kısa sürede ölür yeni bi batarya al eğer hala aynıysa sleepypixxel'in dediklerini yap.
Zaten s3 mini galiba telefonun, 1güne yakın dayanması normal gibi aslında.
Hayır direk s3 neyse birazcık okulda şarj etme ile % 11 şarj ile eve geldim :D