Telefondan anlayanlar bi göz atsın

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Paralel ithalat mı?
Yoksa Türkiye firma garantili mi istiyorsun?
Paralel ithalat %20 daha ucuz :3
Benimde LG G3 üm var paralel ithalatla 1149 tlye bulmuştum dolar düşük iken. Sorunda yaşamadım. şu an paralel ithalatı bile 1330 tl :/

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paralel ithalat mı?
Yoksa Türkiye firma garantili mi istiyorsun?
Paralel ithalat %20 daha ucuz :3
Benimde LG G3 üm var paralel ithalatla 1149 tlye bulmuştum dolar düşük iken. Sorunda yaşamadım. şu an paralel ithalatı bile 1330 tl :/
Tr firma garantili almayı planlıyorum

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1700 liraya ben 1 ay ev geçindiriyorum,
burdan da babanı tebrik ediyorum
,selametler ola...
böyle yorum yaparak ne demek istiyorsun ?

Millet 2.000 Tl ye iphone aliyor o zaman otur teknosa önüne gelen geçine bu lafına söylede yada şimdi yorum atmadan bulaşma bu tür konulara

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
böyle yorum yaparak ne demek istiyorsun ?

Millet 2.000 Tl ye iphone aliyor o zaman otur teknosa önüne gelen geçine bu lafına söylede yada şimdi yorum atmadan bulaşma bu tür konulara
Ulan evladım biraz kaba olacakta enayi misiniz ?
1700 liradan bahsediyoruz.Bin Yedi Yüz Lira.
Az paraymış gibi 18cm'lik kutuya veriyorsunuz birde bunu.
Bir insan sömürülmek için bu kadar mı can atar ?
Babanız(yada siz) banka müdürü felan değilse niye kendinizi sıkıştırıyorsunuz ?
Merak etme ben teknosada da çalıştım.Milleti casper bilgisayarlarla kazıklamıyorum diye de işten atıldım.
Tecrübe konuşuyor,5 ay sonra bazuka atan telefonlar çıkacak ve gene bir 1700 lira vereceksiniz.Beş ayda bir 1700 lira vermek sence mantıklı mı ?
Sence de biraz sömürülüyormuş tavrı yok mu ?
Bilgisayar programcısıyız biz,istersek o android telefona öyle tasarımlar,öyle geçiş animasyonları koyarız ki 21.yüzyılın en destansı telefonunu bile yazarız.
Ama neden yazmıyoruz sence ?
Ucundan ucundan yazıp,yeni özelliklere göz boyayıp her 5 ayda bir kaç milyon tane hırtoyu kazıklamak varken neden yazalım ki :)

Insanların sizi sömürmesine izin vermeyin.Al bir tane dokunmatik çok abartılı olmayan kameraya sahip,kıç bölgene adam gibi sığacak bir telefon.Kullan seneler boyunca düşme bu tuzağa.
Dediğim gibi 'yüyüyosa töhnösadaüklere süyle' diyip atara geleceğine bi gözünü aç be birader.

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merak etme ben teknosada da çalıştım.Milleti casper bilgisayarlarla kazıklamıyorum diye de işten atıldım.
Tecrübe konuşuyor,5 ay sonra bazuka atan telefonlar çıkacak ve gene bir 1700 lira vereceksiniz.Beş ayda bir 1700 lira vermek sence mantıklı mı ?
Bilgisayar programcısıyız biz,istersek o android telefona öyle tasarımlar,öyle geçiş animasyonları koyarız ki 21.yüzyılın en destansı telefonunu bile yazarız.
Ucundan ucundan yazıp,yeni özelliklere göz boyayıp her 5 ayda bir kaç milyon tane hırtoyu kazıklamak varken neden yazalım ki :)

Insanların sizi sömürmesine izin vermeyin.Al bir tane dokunmatik çok abartılı olmayan kameraya sahip,kıç bölgene adam gibi sığacak bir telefon.Kullan seneler boyunca düşme bu tuzağa.
Dediğim gibi 'yüyüyosa töhnösadaüklere süyle' diyip atara geleceğine bi gözünü aç be birader.
elimdeki telefon huaweie vision ilk ciktigi zaman almistim hala kullaniofum.Ekrani kirildi vw dokunmatik algilamasi zayifladive kullanimda rahatsizlik veriyor.O yuzden simdi degiatirmek istiyorum.Firmalatin satis prensipleri beni pek baglamio yani.İhtiyac oldugu icin almayi dusunuyorum

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Önerim İphone 5 16 GB al en iyisi Apple
O olmazsa Nexus 5 veya 6 al çok iyi bir telefon
o da olmazsa LG de iyi Samsung gereksiz bir marka çok kötü telefonları var

MısırTanesi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bazuka atan telefonlar da mı çıkcakk. :koş:

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
SAMSUNG GALAXY J7 almanı öneririm o fiyata yeni çıktı güzel bir telefon bence.