Telefon modellerini alalım.

LiaHD

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samsung Galaxy S5 (Rootlu) çok memnunum.
S serisi çok sağlam ama 1000 tlye alabileceğin en sağlam telefon Asus zenfone 6 1.6 ghz işlemci 2 GB RAM 13mp kamera vs ZF 5 te var bunun bir ufagi ama işlemci 1.2ghz işlemci 8 MP kamera.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CaptainBRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
S serisi çok sağlam ama 1000 tlye alabileceğin en sağlam telefon Asus zenfone 6 1.6 ghz işlemci 2 GB RAM 13mp kamera vs ZF 5 te var bunun bir ufagi ama işlemci 1.2ghz işlemci 8 MP kamera.

Açıkcası ben samsung s serilerini çok severim. Zaten performans konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Rootlu olduğu için yeni bir rom yükledim zaten orjinal romu ile performanslıydı birde rom yükleyince telefon coştu :D öneririm

LiaHD

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkcası ben samsung s serilerini çok severim. Zaten performans konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Rootlu olduğu için yeni bir rom yükledim zaten orjinal romu ile performanslıydı birde rom yükleyince telefon coştu :D öneririm
Bunu parcalayinca döneriz s5 e [emoji23]

_AcaRz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İphone 6 Plus çok iyi bence :D
Kamerası en sevdiğim.
Özellikle de Slow Motion..
*edit : telefonum esüç

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Nokia 3310 iphonedan hızlı ve sağlam bide efsane yılanda var en iyisidir tavsiye ederim. :)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim telefonum bazen kafasına göre rastgele kişiler arıyor ._.
Eklemediğim kişileri de.Geçen 212 ile başlayan bir numarayı aramış ._.
Ayrıca kendi kendine çöküyor,bazen dokunmatiği gidiyor ve Böyle olaylar olduktan sonra telefonu bıçakladım ama sapasağlam.

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samsung Galaxy Alpha (Iphone 6'ya rakip olarak çıkarıldı fakat bir nedenden ötürü fabrikalar üretimi kesti yani sınırlı sayıda var.)