Tekrardan Hoşgeldim ! [2015-2016]

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selam dostlar, beni tanıyan var mı ? Tanımadıysanız hemen tanışalım :) Ben SaintJermen :) Bu forumda yaklaşık 3 yıldır bulunuyorum ve forum içerisinde birçok hesap açtım. Ancak bu hesap benim forumdaki SON hesabım olacak, bu hesabın dışında asla ama asla farklı bir hesap açmayacak, eski hesaplarımı da kullanmayacağım. Onun dışında foruma yepyeni bir sayfa açmış bulunmaktayım. Önceki hesapların tümünü kapattım, girmeyi de düşünmüyorum, girersem arkadaşlarımı bulmak için girerim. Bu arada forum bayağı değişmiş, yönetim ekibiydi, V.I.P'ydi falan ama beni en çok şaşırtan ve üzen şey "Üye İlişkileri" adlı bölüme herkes "Veda Mesajı" yazmış. Hiç "Ben yeniyim, yeni katıldım, selam xD" gibi mesajlar görmemek oldu. Neyse kötü günleri arkada bıraktım diyebilirim. Bu arada reeldeki profil fotomu koydum :D Umarım kötü çıkmamışımdır.

Forumdan ayrıldığımda neler yaptım ? Kendimle hesaplaştım. "2013'ten beri bu forumdasın, üyelere ne yararın oldu, foruma ne katkıların oldu ? " Gibi birçok soruyu kafamdan geçirdim, cevapladım. Önümüzdeki 3 sene içerisine plan yaptım hem reeldeki hayatım hem forum/internet hayatım için.

Forumdan ayrılırken aklımda bazı projeler vardı, yaklaşık 1 sene içerisinde o projeleri iyice düşünüp taşındım, çizip karaladım ve geliştirdim. Hatta bir mimari projesi düşünüyordum, onu da SketchUp programı yardımıyla 3d olarak modelledim, yakında minecrafta getireceğim.

Bu gün hayatıma yepyeni bir sayfa açmış bulunmaktayım, bugünden itibaren forumdaki ilişkimi kat kat yükselteceğime inanıyorum, eski hesaplarımda üzdüğüm, kırdığım, tartıştığım vs. insanlar, arkadaşlar, dostlarım varsa haklarını helal etsinler. Son olarak mod paylaşımlarına devam edeceğim, önceki hesabımda paylaştığım modları tekrar ve detaylı olarak paylaşacağım. Bu kadar yeterlidir sanırım...

Bilgilendirme: Bordo ile yazılanlar 2015 senesinde yazdıklarımdır.

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Desene forum 1 kişilik.. :/

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Tekrar" hoşgeldin.

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Desene forum 1 kişilik.. :/
Malesef işin iç yüzü bu, üyeler bakımından tabi. İşe yöneticilerin gözünden bakmak lazım aslında.
"Tekrar" hoşgeldin.
Hoşbulduk teşekkürler :)
Hoş geldin diyelim...
Hoşbulduk diyelim :)
Foruma katkı olayını kafana takma, onu diyenlerin çoğu forumda boş boş dolanıyor :(
Ben 3 yıldır boş dolanıyorum sadece 3 kere foruma ne katkın var diye atar filan yaptılar bana :(
Takmayacaksın bırakıyorlar :(
Foruma 2 senede sağlayamadığım kadar katkı sağlayacağım...
Hoşgeldiniz[DOUBLEPOST=1441141615,1441141590][/DOUBLEPOST]Bu arada kötü çıkmamışsın :D
Hoşbulduk, yorumun için saol :)

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef işin iç yüzü bu, üyeler bakımından tabi. İşe yöneticilerin gözünden bakmak lazım aslında.

Hoşbulduk teşekkürler :)

Hoşbulduk diyelim :)

Foruma 2 senede sağlayamadığım kadar katkı sağlayacağım...

Hoşbulduk, yorumun için saol :)
Eee sen bu kadar insana geri dönüş yaptın ayrıca katkılarını bekleyecek okadar çok insan varki mesela benden başlayabilirsin :D

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
banada atar yapıyolar boş üye umarım ölürsün diye takmıyom, hg kardeeş